logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

آموزش طراحی سایت

آموزش طراحی سایت

با گسترش روز افزون اینترنت و کاربرد هر چه بیشتر سایت های اینترنتی و نرم افزارهای تحت وب، تعداد علاقه مندان طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مذکور نیز در حال افزایش است. همچنین آشنایی هر چه بیشتر صاحبان مشاغل، کالا و خدمات و سایر افراد جامعه با کاربردها و فواید وب سایت ها به ویژه نقش آن ها در رشد و توسعه فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، هنری، ورزشی، سیاسی و غیره باعث افزایش چشمگیر تقاضا برای سفارش و خرید سایت های اینترنتی شده است. این امر به نوبه خود سبب به بوجود آمدن بازار مناسب و پررونقی برای طراحان و برنامه نویسان نرم افزارهای تحت وب شده است که روز به روز نیز در حال افزایش می باشد.

آموزش طراحی سایت با جدیدترین متدهای روز وب و الگوریتم های شرکت های بزرگ تولید کننده صفحات وب

از این رو انستیتو انفورماتیک فنی کار، اقدام به برگزاری دوره جامع آموزش طراحی وب می نماید. این دوره که بدون شک جامع ترین دوره آموزش طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب در کل کشور می باشد به گونه ای برنامه ریزی شده است که کارآموزان عزیز تنها با شرکت در این دوره جامع به خوبی قادر به طراحی، پیاده سازی و مدیریت پروژه های تحت وب بسیار پیشرفته و حرفه ای خواهند بود.

دوره های آموزش طراحی وب در انستیتو انفورماتیک فنی کار

CSS

ASP

JOOMLA

PHP

HTML , CSS , HTML5 , CSS3           ASP.Net , C#.Net , SQL  Joomla  PHP

از آن جا که هدف نهایی دوره جامع آموزش طراحی وب آماده سازی واقعی و کامل کارآموزان عزیز برای طراحی، برنامه نویسی، مدیریت و اجرای پروژه های تحت وب پیشرفته و حرفه ای است، لذا کارآموزان  می توانند پیش از شروع دوره ضمن مشورت با کارشناسان و مدرسان دوره، سفارش یک پروژه تحت وب را بپذیرند تا در طول دوره جامع با انجام این پروژه با استفاده از راهنمایی های استادان، به خوبی و به صورت عملی با چگونگی مدیریت و اجرای یک پروژه پیشرفته تحت وب آشنا شوند. چنانچه دانش پژوهان سفارشی جهت انجام پروژه تحت وب دریافت نکرده باشند، در طول دوره آموزشی طراحی و برنامه نویسی و پیاده سازی یک وب سایت شخصی برای خودشان به عنوان تمرین به آنان واگذار خواهد شد. علاوه بر این پروژه ها جهت آشنایی عملی دانش پژوهان با مباحث تدریس شده و تثبیت مطالب هر مرحله از ارائه مباحث همراه با انجام پروژه ها و تمرین های عملی کوچک و بزرگ خواهد بود.

برخی از سرفصل های دوره آموزش طراحی وب سایت:

آشنایی با زبان های برنامه نویسی حرفه ای و رایج برنامه نویسی تحت وب

ثبت دامنه و هاست ( آشنایی با مراکز اصلی فروش هاست و دامنه در ایران)

برنامه نویسی و روش های آن

طراحی گرافیکی و تفاوت های دیزاین سایت ها با یکدیگر

روش های حرفه ای سئو و بهینه سازی سایت

بازاریابی اینترنتی تخصصی

برند سازی در وب

توضیحات دوره آموزش طراحی سایت:

تا حد امکان برنامه تشکیل کلاس های آموزشی با برنامه زمانی انستیتو انفورماتیک فنی کار تنظیم خواهد شد. بدیهی است در این مورد کارآموزانی که زودتر ثبت نام نموده اند در اولویت خواهند بود.

شرکت کنندگان در هر دوره آموزشی از تخفیف ویژه برای شرکت در سایر دوره های آموزشی برخوردار خواهند بود. به ویژه شرکت کنندگان در دوره جامع آموزش طراحی وب از ۱۰ ٪ تخفیف برای شرکت در سایر دوره ها برخوردار می شوند.

دوره جامع آموزش طراحی وب شامل تمامی دوره های مورد نیاز جهت کسب مهارت های لازم در طراحی، برنامه نویسی، مدیریت و اجرای پروژه های تحت وب می باشد. اگر چه توصیه می شود جهت گذراندن پیش نیازهای لازم و نیز آموزش گام به گام دانش پژوهان در دوره جامع آموزش طراحی وب، شرکت نمایند اما امکان شرکت در یک یا چند زیر دوره از دوره جامع نیز وجود دارد.

کلیه کارآموزان لازم است پیش از تشکیل پرونده و ثبت نام قطعی در دوره های آموزشی جلسه مشاوره با کارشناس آموزش شرکت انستیتو انفورماتیک فنی کار را بگذرانند. شرکت در این جلسه مشاوره جهت آگاهی لازم و کافی کارآموز، برنامه ریزی آموزشی و تعیین پیش نیازها جهت تضمین موفقیت در دوره آموزشی الزامی می باشد. بدیهی است برنامه ریزی برای کارآموز تا حد امکان بر اساس سطح علمی آنان صورت می گیرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

آشنایی بیشتر با بازار کار