logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

آموزش سیسکو

آموزش سیسکو

انستیتو انفورماتیک فنی کار با سابقه و تجربه در آموزش دوره های سیسکو، با بکارگیری اساتید باتجربه و دارای مدارک بین المللی سیسکو وبا استفاده از تجهیزات سیسکو Router، Switch، Voice Modules، Cisco IP Phone، ASA برای استفاده کارآموزان گرامی توانسته است تعداد زیادی از علاقه مندان به مهندسی شبکه را تحت آموزش های تخصصی خود قرار دهد.

انستیتو انفورماتیک فنی کار آموزش سیسکو را در سه سطح Associate ، Professional و Expert برگزار می نماید که حرف آخر هریک از دوره های CCNA CCNP CCIP CCVP CCIE بیانگر سطح مطالب آموزشی تدوین شده از سوی شرکت انستیتو انفورماتیک فنی کار می باشد.

برگزاری کارگاه های تخصصی CCNP Switch و CCNP Route سیسکو، فرصتی است برای دانشجویان علاقه مند به آموزش های سیسکو، تا بتوانند مهارت های لازم جهت پیاده سازی سناریوها و راهکاری مناسب را در سازمان خود را کسب نمایند.

دوره های ویژه سیسکو در انستیتو انفورماتیک فنی کار:

 دوره های آموزش CCNA:

آموزش CCNA,آموزش CCNA Security,آموزش CCNA Wireless,آموزش CCNA Voice,آموزش CCNA Service Provider

دوره های آموزش CCNP:

آموزش CCNP,آموزش CCNP Security,آموزش CCNP Wireless,آموزش CCNP Voice,آموزش CCNP Service Provider

دوره های آموزش CCIE:

آموزش CCIE,آموزش CCIE Security,آموزش CCIE Voice,آموزش CCIE Service Provider

آموزش CCNA

بيانگر توانايي شخص در نصب ،پيکر بندي ،پياده سازي و عيب يابي شبکه هايی در مقياس متوسط در زمينه  Routing ، Switching  و شبکه های با ارتباطات راه دور که از سرويس های مخابراتی استفاده  می نمایند می باشد.

سرفصل آموزش CCNA شامل تکنولوژی های مختلف می باشد که در لیست ذیل آورده شده اند:

Networking Concepts:

OSI , TCP/IP Layers , IP classes , Subnetting , VLSM

Switching:

دوره های سیسکوConcepts , Intro , Port modes ,Vlan , VTP , PVST+ , Rapid-PVST , Security , EtherChannel

Routing:

(Routing Theory , Static Routing , RIP , EIGRP , OSPF , Router on a Stick)

Access Control Lists , NAT (Static , Dynamic , PAT)

WAN (HDLC , PPP , Frame Relay)

IPV6 (Static Routing , RIPNG)

Wireless , VPN , Troubleshooting

کارآموزان پس از پایان دوره آموزشی CCNA توانایی مدیریت شبکه ها در مقیاس متوسط را خواهند داشت . این افراد می توانند سویچ های سیسکو را در این شبکه ها نصب و راه اندازی نموده و تنظیمات اولیه آن ها را انجام دهند. همچنین پروتکل های Routing مختلف جهت برقراری ارتباط ساختمان های مختلف یک شرکت با همدیگر همچون OSPF , EIGRP , RIP را می توانند config نمایند. همچنین این افراد با config کردن NAT یا PAT درRouter های سیسکو ، امکان اتصال کاربران یک شرکت به اینترنت رافراهم سازند. پیاده سازی  IPV6  Static  Routing و   RIPNG از توانایی های دیگر مربوط به این فراگیران می باشد. از قابلیت های تخصصی آموزش CCNA می توان به توانایی آن ها در پیاده سازی پروتکل های مختلف WAN همچون  PPP , HDLC  و مهمتر از همه FrameRelay اشاره کرد، از این پروتکل هاجهت اتصال شعبات مختلف یک شرکت به همدیگرتوسط Router های سیسکو استفاده می شود. هر چند شبکه مخابراتی FrameRelay توسط مخابرات ایران پیاده سازی نشده است ولی برای فراگیرانی که علاقمند به شرکت در دوره های CCIE , CCNP هستند، یادگیری این تکنولوژی و کار عملی با آن اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که پروتکل وشبکه Frame Relay از آیتم های بسیار مهم در استاندارد آموزش CCNA می باشد. انستیتو انفورماتیک فنی کار تنها موسسه آموزش سیسکو در ایران می باشد که در آن دانشجویان بصورت عملی سناریو CCNA مختلف را با استفاده از شبکه Frame Relay راه اندازی می کنند.

دوره آموزش CCNPنصب شبکه

پیشنیاز دوره:آموزش CCNA

آموزش CCNP در انستیتو انفورماتیک فنی کار  بصورت کلاس های  CCIE LAB برگزار شده و تمامی مطالب مربوط به سه درس Route , Switch ,TSHOOT بصورت ترکیبی و بصورت یک تکنیک خاص برگزار می گردد.

دانشجویان بعد از اتمام آموزشCCNP به راحتی می توانند در دوره ی  CCIE LAB شرکت نمایند. در این دوره نیزدانشجویان تمامی سناریوهای دوره را روی CCIE Rack پیاده نمایند.دانشجویان پس از اتمام آموزش CCNP  به یک حدی از توانایی در زمینهRouting ،Switching ، Troubleshooting می رسند که خود را یک سر و گردن بالاتر از تمامی فراگیرانی می بینند که دوره آموزشی خود را در هر موسسه آموزشی در هر کشوری گذرانده اند. در این دوره آموزشی در طی یک جلسه به توضیح و پیاده سازی تکنولوژی آموزشی مربوط به آن جلسه پرداخته شده و در جلسه بعدی دانشجویان دوره  همان  سناریو را باید پیاده سازی  و Troubleshoot نمایند. در طی این دوره Troubleshooting به صورت عملی در حین پیاده سازی سناریو ها آموزش داده می شود.

تنها مدرسینی توان تدریس این دوره به صورت ترکیبی را دارا می باشند که در دوره های CCIE LAB  انستیتو انفورماتیک فنی کار شرکت نموده و به این سطح از توانایی رسیده باشند.

دوره Switch همان BCMSN نسخه قبلی آموزش CCNP می باشدکه باکمی تغییرات به نامSwitch تغییر داده شده و دوره Route نیز همان BSCI نسخه قبلی دوره CCNP می باشد که به نام Route تغییرداده شده است.TSHOOT سرفصل جدید آموزش CCNP می باشد که در این دوره مباحث مختلف در راستای  Troubleshooting توسط سیسکو گنجانده شده است. ظاهراً با توجه به اینکه موضوع Troubleshooting در امتحان CCIE LAB خیلی بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است ، سیسکو سعی دارد که فراگیرانی که در سطح آموزش CCNP هستند را بیشتر درگیر این موضوع نماید. دراین دوره مباحث زیر گنجانده شده است:

Cisco Catalyst Switch Troubleshooting

Routing Protocols Troubleshooting

آشنایی با ابزارهای Troubleshooting

Redistribution Troubleshooting

IP & IP V6 Troubleshooting

BGP Troubleshooting

Security Troubleshooting

آموزش CCIE Routing & Switching

این مقطع بالاترین سطح آموزشی سیسکو در شاخه های مختلف می باشد. دارنده این مدرک دارای توانمندی های بسیار بالا در نصب و راه اندازی ، طراحی و پیاده سازی و مهم تر از همه Troubleshooting می باشد. چنین فردی پیچیده ترین سنایورهای شبکه را توانسته پیاده سازی و عیب یابی کند.

بنابراین از تجربیات این فرد می توان در طراحی و پیاده سازی سناریوهای بزرگ و پیچیده بهره برد.

دوره آموزش CCIE علاوه بر انتقال دانش موردنیاز به شما با ارائه سناریوهای مختلف تحت نظر مدرس CCIE مجرب راه را برای شما سهل و ساده می نماید. در انستیتو انفورماتیک فنی کار جهت یادگیری و آمادگی آزمون CCIE R&S در دو سطح پایه و پیشرفته برگزار می نماییم.

در طی این دو دوره کلیه مطالب CCIE Written  و CCIE LAB در قالب 20 سناریو آموزش داده می شود این دوره تخصصی ترین دوره آموزش سیسکو در انستیتو انفورماتیک فنی کار می باشد.

در شرکت انستیتو انفورماتیک فنی کار دوره های تعمیرات نیز در کارگاه های آموزشی بصورت عملی برگزار می شود. این دوره ها شامل دوره آموزش تعمیرات مادربرد شبکه ، آموزش تعمیر مودم و هاب سوئیچ ، آموزش تعمیرات یو پی اس تحت شبکه ، آموزش نصب سانترال تحت شبکه ، آموزش تعمیرات پرینترهای تحت شبکه ، آموزش نصب سیستم های امنیتی اتاق سرور ، آموزش تعمیرات تجهیزات شبکه و آموزش تعمیر هارد دیسک های تحت شبکه می باشد.این دوره ها با آموزش الکترونیک SMD آغاز می شود و بعد وارد دوره های عیب یابی مدار می شوید. کلاس ها بصورت کاملا تخصصی و جهت بازار کار طراحی شده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

آشنایی بیشتر با بازار کار