با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

اخبار | انستیتو انفورماتیک فنی کار

ثبت نام هفدهمین مسابقات ملی مهارت آغاز شد

ثبت نام هفدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت _ ابوظبی-2017 آغاز شد.

به گزارش انستیتو انفورماتیک فنی کار به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علاقمندان به شرکت در هفدهمین مسابقات ملی مهارت انتخابی چهل وچهارمین مسابقات جهانی مهارت ابوظبی– 2017 می توانند تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال جامع این سازمان به آدرس: http://advari.irantvto.ir اقدام نمایند و پس از ثبت نام، مدارک لازم را برای تأیید به یکی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان محل زندگی خود تحویل دهند.

 

بنا بر این گزارش، ثبت نام الکترونیکی در پرتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آدرسadvari.irantvti.ir تا 15.2. 95 ادامه دارد.

شرط سنی برای داوطلبان رشته های ساخت و تولید تیمی، مکاترونیک و آکواترونیک متولدین 70.10.11به بعد و برای سایر رشته ها متولدین73.10.11 به بعد است و متولدین 79.10.11به بعد شرایط سنی حضور درمسابقات ملی مهارت را دارا نمی باشند.

جوانان ماهر شامل کارآموزان وآموزش دیدگان مراکز آموزش فنی وحرفه ای، هنرجویان آموزش و پرورش در رشته های کار و دانش، فنی و حرفه ای و نظری، دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای و آموزش عالی و همچنین کارگران واحدهای صنعتی و صنفی می توانند با رعایت شرایط سنی ذکر شده در این دوره از مسابقات ملی مهارت شرکت نمایند.

بر اساس این گزارش، مدارک لازم برای ثبت نام در هفدهمین مسابقات ملی مهارت شامل: عکس 4×3 تمام رخ جدید، کپی از تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی یا معرفی نامه از نهاد آموزشی مرتبط، کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه (برای داوطلبان ذکور و مشمول) ، گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و محصلان به ویژه داوطلبان ذکور که معافیت تحصیلی می باشد.

بنا بر این گزارش، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان نماینده ایران در سازمان جهانی مهارت (WSI )، متولی برگزاری مسابقات ملی مهارت در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری به صورت سالانه می باشد که مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات ملی مهارت در تاریخ 25.2.95، مرحله استانی در تاریخ7.5.95 و 8.5.95و مرحله کشوری نیمه دوم مهر ماه سال 1395برگزار می شود.

این گزارش می افزاید: مرحله شهرستانی مسابقات ملی مهارت در ابتدا به صورت آزمون کتبی و به طور همزمان در کشور برگزار می شود که پس از آن در هر استان از میان قبول شدگان مرحله کتبی با برگزاری آزمون عملی نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفی به مرحله استانی اقدام خواهد شد.

هفدهمین مسابقات ملی مهارت در 31 رشته شامل : آکواترونیک (تیمی 2 نفره) (مدیریت منابع آب و فاضلاب)، الکترونیک، آجرچینی، تاسیسات الکتریکی، تبرید و تهویه، تراش CNC ، رباتیک (تیمی 2 نفره)، طراحی توسعه وب، طراحی مهندسی مکانیک، فناوری اطلاعات(راه کارهای نرم افزاری برای تجارت)، فناوری اطلاعات (مدیریت سیستم های تحت شبکه)، فناوری طراحی گرافیک، فرز CNC، خیاطی ( فناوری مد)، کاشی کاری دیوار و کف، کابینت سازی (چوبی)، لوله کشی و گرمایشی، مکاترونیک (تیمی 2 نفره)، فناوری خودرو، نقاشی خودرو، اتصالات چوبی، صنایع غذایی (آشپزی)، صنایع غذایی ( قنادی)، طراحی فضای سبز(تیمی 2 نفره)، جوشکاری، جواهرسازی، ساخت وتولید (تیمی3 نفره)، کنترل صنعتی، صافکاری خودرو، کار بر روی صفحات فلزی و گل آرایی برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، ارتقاء فرهنگ مهارت آموزی در میان جوانان، معرفی آموزش‌های مهارتی واهمیت نقش آن در توسعة اقتصاد به عموم مردم وجلب نظر مسئولان، بنگاه‌های اقتصادی، صنایع وصنوف برای مشارکت هرچه بیشتر در اجرای مسابقات ملی مهارت، ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه‌ای، شناسایی ومعرفی افراد ماهر ونخبه به صنایع وبنگاه‌های اقتصادی و فراهم نمودن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان جوانان کشور از جمله اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت است.

برگزیدگان نهایی شانزدهمین و هفدهمین مسابقات ملی مهارت پس از شرکت در اردوهای آماده سازی و گزینش نهایی، درچند رشته منتخب به چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت که در سال 2017 در ابوظبی برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

آشنایی بیشتر با بازار کار