با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

وبلاگ

اموزش تعمیرات پاور و یو پی اس در همدان

اموزش تعمیرات پاور و یو پی اس در همدان

انستیتو انفورماتیک فنی کار ( دارای رتبه یک کشوری در آموزش ) روند آموزش خود را بر پایه کارگاه های عملی استوار کرده است .  که به موجب آن به جوانان جویای کار کمک کند تا کار را به طور ملموس تجربه کرده و با دانسته هایی عملی و تجربی و البته به همراه پایه تئوری به صورت قوی و موثر وارد بازار کار شوند و از آموزش دریافتی خود کسب درآمد نمایند. فنی کار مرکزی معتبر با چندین سال سابقه کاری درخشان است که با داشتن کادری مجرب از تعمیر کاران و اساتید در زمینه آموزش و ارایه مشاوره جهت شروع کسب و کار همواره در کنار کارآموزان خود خواهد بود . زمینه فعالیت انستیتو آموزش نصب و تعمیرات تخصصی ویژه اشتغال است . 
با حضور در کارگاه های کاملا عملی و تخصصی انستیتو انفورماتیک فنی کار و سپری کردن مدت مشخصی از این کارگاه ها و پشتیبانی پس از اتمام این دوره ، در حیطه تعمیرات پاور و یو پی اس برای خود تجربه کاری را ایجاد کنید .
یو پی اس یا همان منبع تغذیه بدون وقفه وسیله الکترونیکی است که برای حفاظت بارهای حساس و همچنین سیستم های مخابراتی و الکترونیکی و … مورد استفاده قرار می گیرد . 


شرح آموزشی تعمیرات پاور و یو پی اس : 
اموزش کاملا تخصصی با یو پی اس های لاین اینتر اکتیو ، online ، offline و سه فاز
آموزش نحوه صحیح نصب یو پی اس های آنلاین ( installation online ups )
آموزش نحوه صحیح نصب استابلایزرها ( تثبیت کننده جریان ) 
آموزش چگونگی و تفاوت کلیه UPSهای مختلف در نصب
آموزش جریان کشی ولتاژ در خصوص تحمل میزان بار و زمان پاسخدهی
آموزش شناخت کلیه باتریهای یو پی اس و شیوه تست آنها 
شرح مشخصات باتریهای سیلد لید اسید ، نیکل کادمیوم ، لید اسید و ژل 
آموزش شیوه صحیح نصب باتری روی کلیه یو پی اس ها 
آموزش شناخت کلیه کابینت های باتری آموزش تعمیر پاور و یو پی اس در همدان 
شناخت کامل کارت های UPS مانند کارت SNMP ، کارت Modbus و کارت HotSync
آموزش کامل نرم افزارهای مدیریتی 
شناخت پنل های خورشیدی و ارتباط آن با UPS ها 

پی نوشت :
یو پی اس دستگاهی الکترونیکی است که به جهت تامین پیوسته انرژی برای دستگاه‌های مصرف کننده که به اختلالات موجود در شبکه و قطع برق حساس هستند , میباشد . به منظور حساسیت‌های بسیار زیاد جزو تجهیزات حیاتی مجموعه‌های کامپیوتری ، کنترل و ابزار دقیق ، مخابراتی ، آزمایشگاهی و بیمارستانی می‌باشند. 
افزایش یا کاهش ناگهانی ولتاژ ، فرکانس ، انواع موج های لحظه ای یا دائم ، از مشکلات ایجاد شده بر روی شبکه‌های برق شهری می‌باشند . دستگاه های الکترونیکی پیشرفته و حساس ( نظیر سیستمهای کامپیوتری ، تجهیزات مخابراتی و پزشکی ) با توجه به کاربردهای ویژه ای که دارند به تجهیزات ضروری مانند منبع تغذیه بدون وقفه نیاز دارند که نسبتا دقیق بوده و ولتاژ و فرکانس ثابت و قابل اطمینان را تامین کنند .
دستگاه یو پی اس از جمله وسایل ضروری کامپیوترها است . مثلا هنگام وجود کوچکترین اغتشاش در برق شهر بخش کنترل کامپیوتر ، با تولید یک پالس سبب خاموش و روشن شدن دوباره ( Restart ) کامپیوتر می‌شود . به همین ترتیب این عمل اطلاعاتی که در حافظه RAM سیستم وجود دارد ، از بین رفته و زیان های جبران ناپذیری به کاربر وارد شده و حاصل کار کاربر در چند ثانیه از بین می‌رود .
دیگر سیستم‌های حساس مانند دستگاه‌های مخابراتی و شبکه‌های اطلاعاتی هم با قطع یا تغییر مشخصات منبع تغذیه یا همان یو پی اس ، هماهنگی قسمت های دیگر دستگاه با یکدیگر به هم خورده و به دلبل قطع و وصل‌های پیاپی ، علاوه بر آسیب هایی که به قطعه های دستگاه وارد می شود ، مکانیزم کل سیستم با اختلال رو به رو میشود . با توجه به آنچه گفته شد ، به وجود دستگاهی که توانایی جایگزینی مناسبی برای برق شهر در مواقع اضطراری و با حذف اختلالات شبکه تغذیه مدارات حساس را دارد ، نیاز داریم .
این دستگاه جهت استفاده کاربران، انرژی دی سی را به ای سی ( AC ) تبدیل می کند . از این جهت هنگام قطع برق میتوان از ژنراتوهای AC در خصوص تغذیه دستگاه ‌ها استفاده کرد ولی این منابع مشکلاتی نظیر شناور بودن ولتاژ و فرکانس ، حجم زیادی الودگی صوتی ، دودزا بودن ، زمان طولانی وصل شدن پس از قطع برق و سرویس مرتب و باز بینی دائمی به صورت عملی کاربردی نیستند . دستگاه‌های یو پی اس با ابعاد کوچک و بدون نیاز به سرویس مرتب و بدون ایجاد آلودگی‌ با تثبیت ولتاژ و فرکانس ، وسایل بسیار مناسب و کاربردی در خصوص حفاظت سیستم‌ها در مقابل اختلالات برق شبکه می‌باشد.
از كابينت باتری مجهز به باتری به منظور افزايش مدت زمان برق ‌دهی در یو پی اس ها استفاده می‌باشد .

روند کاری انستیتو انفورماتیک فنی کار ( نمایندگی رسمی ایزایران ) در برگزاری دوره آموزش تعمیرات پاور و یو پی اس: 
این دوره آموزش ها به صورت کاملا عملی برگزار می گردد به طوریکه که کارآموز با هر سطح علمی می تواند از این دوره بهره مند شود . 
در این دوره های آموزشی سعی و تلاش شده است تا از برترین و مجرب ترین اساتید برای آموزش استفاده کنیم . 
دوره های آموزش در فنی کار با جدیدترین ابزارها و دستگاه های روز برای آموزش کاراموزان برگزار میشود . 
کارآموزان بعد از اتمام دوره تا شش ماه از پشتیبانی رایگان اساتید بهره مند میشوند . 
مدت زمان دوره تا زمان یادگیری کامل کارآموز می باشد . 
انستیتو انفورماتیک فنی کار دارای بیشترین میزان رضایت کاراموزان می باشد که هم اکنون در سراسر ایران مشغول فعالیت هستند .
کاراموزان شهرستانی می توانند از امکانات خوابگاهی و پانسیون استفاده کنند . 
هزینه ماهانه خوابگاه با معرفی نامه انستیتو انفورماتیک فنی کار 350.000 تومان می باشد . 
کلاس ها کارگاهی بوده و به صورت نیمه خصوصی در مجهز ترین کارگاه ها برگزار می گردد . 
آموزشگاه مجهز به 5 کارگاه عملی و کلاس تئوری می باشد و هر دوره کارگاه مجزا دارد . 
زمان شروع هر دوره داخل صفحات نوشته شده است . 
ثبت نام هر دوره تا سه روز قبل از شروع دوره امکان پذیر می باشد . 

آموزش تعمیرات در همدان و آموزش نصب در همدان | انستیتو انفورماتیک فنی کار

آموزش تعمیر موبایل در همدان و آموزش تعمیرات لپ تاپ در همدان و آموزشگاه تعمیر نوت بوک در همدان و آموزش تعمیرات فتوکپی در همدان و آموزش تعمیر فتوکپی در همدان و اموزش تعمیرات فتوکپی در همدان و آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در همدان و آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی در همدان و اموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در همدان و آموزش تعمیرات لوازم خانگی در همدان و آموزش تعمیر لوازم خانگی در همدان و اموزش تعمیرات لوازم خانگی در همدان و آموزش تعمیرات ماشین های اداری در همدان و آموزش تعمیر ماشین های اداری در همدان و اموزش تعمیرات ماشین های اداری در همدان و آموزش تعمیرات موبایل در همدان و آموزش تعمیر موبایل در همدان و اموزش تعمیرات موبایل در همدان و آموزش تعمیرات ایسیو در همدان و آموزش تعمیر ایسیو در همدان و اموزش تعمیرات ایسیو در همدان و آموزش تعمیرات ای سی یو در همدان و آموزش تعمیر ای سی یو در همدان و اموزش تعمیرات ای سی یو در همدان و آموزش تعمیرات کامپیوتر در همدان و آموزش تعمیر کامپیوتر در همدان و اموزش تعمیرات کامپیوتر در همدان و آموزش تعمیرات تبلت در همدان و آموزش تعمیر تبلت در همدان و اموزش تعمیرات تبلت در همدان و آموزش تعمیرات پرینتر در همدان و آموزش تعمیر پرینتر در همدان و آموزش تعمیرات پرینتر در همدان و آموزش نصب و تعمیرات پکیج در همدان و آموزش نصب و تعمیر پکیج در همدان و آموزش نصب و تعمیرات پکیج در همدان و آموزش نصب و تعمیر کولر گازی در همدان و آموزش نصب و تعمیر کولر گازی در همدان و آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی در همدان و آموزش الکترونیک پایه و پیشرفته در همدان و اموزش الکترونیک پایه در همدان و آموزش الکترونیک پیشرفته در همدان و آموزش مهندسی معکوس در همدان و اموزش مهندسی معکوس در همدان و آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی در همدان و آموزش تعمیرات تلویزیون در همدان و آموزش تعمیر تلویزیون در همدان و اموزش تعمیرات تلویزیون در همدان و آموزش تعمیرات موبایل در استان همدان و آموزش تعمیر موبایل در همدان و اموزش تعمیرات موبایل در همدان در انستیتو انفورماتیک فنی کار .

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

آشنایی بیشتر با بازار کار