ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

اینگونه ایمیلها معمولاً با گفتن اینکه اکانت شما به زودی بسته خواهد شد یا بلایی سر ایمیلتان می آید، شما را ترغیب می کنند تا بدون یک لحظه فکر کردن کاری که میخواهند برایشان انجام دهید.

چنین ایمیلهایی که ظاهر کاملاً مجاب کننده دارند، ایمیلهایی حاوی ویروس یا برنامه های هک کننده اکانت شماهستند!!!! کافیست بر روی لینکی که در این ایمیلها قرار داده شده یا فایل دانلودی پیوست شده آن کلیک کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد.

به عنوان مثال در ایمیلی که در شکل بالا ارسال شده اگر بر روی Upgrade Now کلیک کنیم صفحه ای مانند صفحه ورود به ایمیل یاهو را می بینید که از شما پسوردتان را میخواهد. کافیست پسورد خود را وارد کنید تا آنها به سادگی به ایمیل شما دسترسی پیدا کنند.

برای اطمینان خاطر کافیست نگاهی به ارسال کننده اینگونه ایمیلها داشته باشید. به نظر شما آیا ممکن است ایمیل ادمین یاهو چنین آدرسی باشد؟ این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

چنین ایمیلهایی اگرچه در ظاهر با یکدیگر تفاوت زیادی دارند ولی در یک مورد همگی مشابه هستند: اینکه آدرس Domain و آدرس ایمیل موجود در آنها ارتباطی با ادمین سرویسهای ایمیلهای بزرگی مثل یاهو و جیمیل ندارد.

پس در صورتیکه ایمیلی مانند این را دریافت کردید به هیچ عنوان لینک آنرا اجرا نکنید یا فایل پیوست آنرا دانلود نکنید زیرا تاکنون یاهو یا جیمیل به شخصی مستقیماً ایمیل نزده است که فلان کار را انجام بده! و از حالا به بعد هم نخواهد زد.

این ایمیل را برای تمامی دوستانتان بفرستید چون در صورتیکه او چنین اشتباهی کند نه تنها ایمیلش را برای همیشه از دستش در می آورند، بلکه ارتباطات ایمیلی شما با او و هر آدرسی که او با آنها در ارتباط بوده در اختیار هکرها قرار می گیرد، در ضمن تعداد زیادی آدرس ایمیل برای هدفهای بعدی هکرها در اختیارشان قرار میگیرد.

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار