با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ایایزایران لپ تاپ

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

دستگاه های خودپرداز بانک ها، گیشه های فروش بلیت الکترونیک در مترو، جایگاه های پرداخت قبوض و... در شعب بانک ها، رایانه های عمومی و قابل استفاده در هتل ها و رستوران ها، ایستگاه های دسترسی به اینترنت یا اینترانت رایگان برای بهره مندی از خدمات شهری و بسیاری از موارد دیگر از جمله مثال هایی است که در تمام آنها رایانه ها در اختیار عموم کاربران یک مکان تفریحی، یک منطقه یا حتی یک شهر قرار می گیرد.

تابه حال فکر کرده اید این رایانه ها از چه سیستم عاملی استفاده می کنند و چطور امنیت آنها تامین می شود؟ استعداد خاصی در کار با رایانه دارید و سعی کرده اید از پشت پرده عملیاتی که این رایانه ها انجام می دهند، سردر بیاورید؟ شاید گاهی اوقات آنها را هنگام روشن شدن یا راه اندازی مجدد دیده و متوجه شده باشید که بسیاری از آنها از سیستم های عامل رایج همچون ویندوز اکس پی یا ویستا استفاده می کنند. آیا شرایطی برایتان پیش آمده است که بخواهید خودتان هم رایانه تان را همچون این رایانه ها قفل کنید و برنامه های خاصی را در آنها به اجرا درآورید؟

برای مثال فرض کنید قصد دارید در نمایشگاهی شرکت کنید و رایانه را برای مشاهده محصولات یا خدمات یا حتی سایت شرکت در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید یا ممکن است تولیدکننده یک بازی رایانه ای باشید و بخواهید بدون نگرانی از شیطنت های افراد خرابکار، رایانه هایی را در اختیار عموم کاربران قرار دهید تا با استفاده از آن، دموی بازی شما را اجرا کنند.

در تمام این موارد، نیازمند روش ، ابزار و برنامه هایی هستید که دسترسی به بخش هایی از سیستم عامل و برخی اطلاعات را مسدود کرده و در عین حال، دسترسی به برخی ابزارها یا برنامه ها را نیز باز کنید!

یکی برای همه

نرم افزار قدرتمند SiteKiosk یکی از ایمن ترین و معروف ترین نرم افزارهایی است که برای استفاده در چنین شرایطی به شما پیشنهاد می کنیم.

این نرم افزار با داشتن امکانات منحصر به فرد توانسته است اعتماد بسیاری از بانک ها، شرکت های بزرگ تجاری، سازمان های دولتی، موزه ها، فرودگاه ها، رستوران ها، هتل ها، مدارس، دانشگاه ها، مراکز بیمه، برندهای معتبر جهانی، کتابخانه ها و... را به خود جلب کند و یکی از کامل ترین برنامه ها برای این کار به شمار می رود.

به کمک این نرم افزار قدرتمند می توانید براحتی و در مدت زمانی بسیار کوتاه، بیشترین تغییرات امنیتی را در سیستم عامل و دیگر اطلاعات ذخیره شده روی رایانه اعمال کرده و باتوجه به سلیقه و نیاز خود، دسترسی به بخش های موردنظر را فعال یا غیرفعال کنید.
خرابکاری در رایانه روش های خاص خودش را دارد و گاهی اوقات این روش ها توسط خود خرابکاران ابداع می شود. روش های تکراری ممکن است برای شما هم شناخته شده باشد و بتوانید جلوی آنها را بگیرید، اما ممکن است برخی روش ها برای شما ناشناخته باشد و در صورتی که برای جلوگیری از این روش ها نیز فکری نکرده باشید، امنیت رایانه شما به خطر می افتد و اگر رایانه برای انجام امور مهمی همچون عملیات بانکی، شارژ حساب های اینترنتی و... مورد استفاده قرار گرفته باشد می تواند به بروز خطرات بسیاری منجر شود.

یکی از ویژگی های بسیار مهم این نرم افزار، پشتیبانی از قابلیت تغییر در مجوزهای دسترسی به صورت قدم به قدم و بسیار ساده است. به کمک این قابلیت می توانید در محیطی کاملا روان، تمام تنظیمات امنیتی را بررسی و در صورت نیاز نسبت به اعمال محدودیت در هر بخش اقدام کنید. محدودیت ها و مجوزهای امنیتی مشخص شده در این بخش به شما این اطمینان را می دهد که هیچ مورد یا ضعف امنیتی روی رایانه شما باقی نخواهد ماند و خرابکاران خلاق نیز نمی توانند از ترفندهای جدید خود برای نفوذ در رایانه استفاده کنند.

احیای مجدد

پردازش های تکراری، وبگردی دائم، اجرای برنامه های مختلف، روشن بودن ۲۴ ساعته و بسیاری از موارد دیگر از جمله عوامل تاثیرگذار بر عملکرد و بازدهی سیستم عامل است. اگر رایانه ای را برای مدت چند روز در این شرایط رها کنید، مطمئنا با هنگ های مختلفی مواجه و رایانه از دسترس کاربران خارج می شود. برای جلوگیری از این مشکلات نیز نرم افزار SiteKiosk راه حل مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد.

با این نرم افزار می توانید در بازه های زمانی که رایانه مورد استفاده هیچ کاربری قرار نمی گیرد، همه برنامه های فعال را ببندید و دوباره آنها را اجرا کنید.

همچنین انجام عملیات مختلفی اعم از تخلیه حافظه رم، بستن پنجره های بازمانده در مرورگر و سیستم عامل، حذف ردپای به جا مانده در مرورگر و بازگشت به صفحه اولی که برای شروع کار با دستگاه مشخص کرده اید از جمله قابلیت های دیگر در این بخش به شمار می رود.

فیلترینگ در اینترنت

شاید از نظر برخی کاربران، اعمال محدودیت در دسترسی به سایت های مختلف اینترنتی، کار خوشایندی نباشد؛ اما اگر کمی منطقی به این موضوع نگاه کنید متوجه می شوید فیلترینگ مناسب و دقیق نه تنها مضر نیست، بلکه برای هر خانواده و جامعه ای ضروری است. فیلترینگ در کشورهای مختلف دنیا اعمال می شود و یکی از مهم ترین موارد قابل توجه در نرم افزارهای معتبر نیز به شمار می رود.

نرم افزار SiteKiosk نیز به طور کامل از این قابلیت پشتیبانی می کند و به شما این امکان را می دهد تا در صورتی که رایانه را برای وبگردی روی اینترنت در اختیار عموم کاربران قرار می دهید، فیلترهای موردنظر را نیز روی آن اعمال کنید.

محدودیت در دسترسی به سایت های مخصوص بزرگسالان، ممنوعیت دسترسی به سایت های فروش دارو و اسلحه، بهره مندی از بانک اطلاعاتی مشتمل بر ۶۰۰ هزار سایت مختلف کاملا دسته بندی شده و... از جمله امکاناتی است که در این بخش مشاهده می شود.

محیط سفارشی

مطمئنا یک رستوران تمایل دارد صفحه شروع کار با رایانه ای که در اختیار عموم کاربران قرار می دهد با توجه به نام، لوگو و رنگ بندی رستورانش باشد. همین طور بانک ها، فرودگاه ها و دیگر مراکز و سازمان هایی که رایانه هایی را در اختیار عموم کاربران قرار می دهند، ترجیح می دهند محیط کار با رایانه را به سلیقه خود سفارشی کرده و محیط دلخواه خود را برای آن طراحی کنند.

این قابلیت نیز با پشتیبانی از ابزارهای ویژه ای که در این نرم افزار طراحی شده است در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید براحتی با آشنایی کمی با کدهای HTML، محیط دلخواه خود را برای بخش هایی همچون مرورگر وب طراحی کنید.

صفحه کلید های لمسی

استفاده از رایانه های لمسی در محیط های عمومی، مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. مهم ترین مزیت این رایانه ها نیز نیاز نداشتن به صفحه کلید یا ماوس مجزا و همچنین سهولت استفاده از آنها از سوی کاربران است.

باتوجه به گسترش روزافزون این نوع رایانه ها، وجود یک صفحه کلید زیبا و لمسی برای رایانه جزو ضروریات این برنامه به شمار می رود. از این رو سازندگان این برنامه، قابلیت استفاده از صفحه کلید مجازی با پشتیبانی از زبان های مختلف را نیز در آن ایجاد کرده و به کاربران این امکان را می دهند تا به سلیقه خودشان صفحه کلیدی را طراحی و آنها را در نرم افزارهای موردنظرشان فعال کنند.
همان طور که گفتیم، اعمال محدودیت در دسترسی به بخش های مختلف سیستم عامل یا نرم افزارهای موجود در آن، اولین و ضروری ترین قابلیتی است که این نرم افزار به شما ارائه می دهد. از دیگر امکاناتی که این برنامه دارد اعمال محدودیت در سایت های قابل مشاهده توسط کاربران است.

به این ترتیب اگر قصد داشته باشید کاربران را محدود به مشاهده سایت های درون سازمانی خود کنید یا فقط دسترسی به سایت های مشخصی را برای آنها فعال کنید، می توانید از این قابلیت کمک بگیرید.

همچنین می توانید با فعال کردن نمایش تمام صفحه در این بخش، کاربران را مجبور به مشاهده محتوا در حالت تمام صفحه کنید تا نتوانند جز محتوای داخل سایت، از گزینه های به نمایش درآمده در مرورگر نیز استفاده کنند.

این نرم افزار با پشتیبانی از دو نرم افزار دیگر با نام های SiteCaster و SiteRemote، امکانات دیگری همچون مدیریت روی تبلیغات به نمایش درآمده در رایانه های متصل به این سیستم و مدیریت، پشتیبانی، تعمیر و نگهداری از رایانه ها از راه دور را در اختیار شما قرار می دهد.

علاوه بر این، این نرم افزار برای کاربران دستگاه های مجهز به سیستم عامل اندروید ارائه شده است و به شما این امکان را می دهد تا با نصب نسخه اندرویدی روی تبلت شخصی خود، براحتی و بدون نگرانی از دستکاری یا اعمال تغییرات در تنظیمات آن، آن را در اختیار افراد دیگر قرار دهید.

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربین مداربسته در فنیکار و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر حرفه ای ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات تخصصی ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری در شیراز و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری در اصفهان و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تبلت و موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون اسمارت و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات Ecu و اموزش تعمیر ایسیو و اموزش تعمیرات ایسیو ماشین و اموزش ایسیو خودرو و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی مدیا و اموزش تعمیر کولر گازی سامسونگ و اموزش تعمیرات کولر گازی ال جی و اموزش شارژ کارتریج لیزری و اموزش شارژ کارتریج اچ پی و اموزش مهندسی معکوس پیشرفته و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربینهای مداربسته در استیتو انفورماتیک فنی کار