با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

مانیتورسامسونگ چگونه گوشی شما را شارژ می کند(قسمت اول)

کمپانی سامسونگ اخیرا از مانیتوری رونمایی کرده که می‌تواند به طور بی‌سیم دستگاه‌های موبایل را شارژ کند.
به زودی روزی می‌رسد که برای خرید مانیتور، داشتن قابلیت شارژدهی بی‌سیم به یک معیار تبدیل می‌شود. سامسونگ از یک مانیتور جدید مدل SE370 رونمایی کرده که به گفته‌ خودشان اولین مانیتوری است که قابلیت شارژ بی‌سیم دستگاه‌های موبایل را در خود دارد.
به عبارت دیگر، مانیتور SE370 که در اندازه‌ی‌های 23.6 اینچی و 27 اینچی طراحی شده، دو کاربرد دارد؛ هم محتوا را نمایش می‌دهد و هم گوشی هوشمند شما را شارژ می‌کند.
یکی از مسوولان سامسونگ در رابطه با این مانیتور گفته است که: "SE370 با بی‌نیاز کردن شما از پورت‌ها و کابل‌های شارژ دستگاه‌های موبایل، محیط کاری شما را آراسته و مرتب می‌کند." این مانیتور همه‌ دستگاه‌های موبایلی را که از تکنولوژی شارژدهی بی‌سیم Qi استفاده می کنند، پشتیبانی می‌کند.
معرفی چنین مانیتوری از سوی سامسونگ واقعا به موقع است. از طرفی وجود سیم‌ها و کابل‌های مختلف شارژ در محیط اطراف‌مان علاوه بر این که منظره را نامناسب می‌کند، جلوی دست و پا را می‌گیرد. از سوی دیگر شارژدهی بی‌سیم این روزها نقش پررنگی در تکنولوژی ایفا می‌کند، طوری که شرکت تولید لوازم خانگی «آیکیا» (IKEA) هم بعضی از محصولات خود را به شارژدهی بی‌سیم مجهز کرده است.

دی جی کالا

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com