با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

ایسیو همان طور که میدانید مهم ترین قطعه ماشین است که ماشین بدون آن هیچ کارایی ندارد . حال این قطعه هم همانند سایر قطعات ماشین عیب پیدا میکند و باید آنرا تعمیرکرد.
ولی همانطور که مشخص است تعمیر ایسیو بشرطی مفید است که تعمیرکار ایسیو بتواند در حد فابریک کار خود را انجام بدهد پس تعمیرکار ایسیو نقش بسیار مهمی در تعمیر ایسیو دارد که بعضا مشاهده شده است که عده ای از افراد با کمترین تخصصی دست به تعمیر ایسیو میزنند و منجر به خرابی کلی این قطعه مهم میشوند.
ایسیو چیست ؟
در هر ماشین انژکتوری قطعه ای به نام Ecu وجود دارد که مخفف عبارت Electronic Control Unit میباشد که معنای معادل آن در فارسی واحد کنترل الکترونیکی میباشد.تمامی خودروهای انژکتوری دارای این قطعه میباشند که در واقع همه کارهای موتور و تمامی قطعات الکترونیکی که با ایسیو ماشین در شبکه میباشند بعهده این قطعه کوچک میباشد ، البته هرچه مدل ماشین بالاتر میرود و آپشن های آن بیشتر میشود قطعات الکترونیکی کنترل کننده آنها در موازات ایسیو اصلی ماشین بیشتر میشوند.در واقع ایسیو کار خود را با ارتباط با یک سری سنسور در ماشین کامل میکند مثلا سنسور دور موتور ، سنسور دمای آب ، دریچه گاز ، مپ سنسور و ...ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com