با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

نسل جدید نمایشگرها LFD (قسمت دوم)

این نمایشگرها در واقع می توانند اولین قدم در جهت هوشمندسازی مدارس باشند. با استفاده از این نمایشگرها نه تنها دیگر نیازی به تخته سیاه و وایت برد و پروژکتور نخواهد بود بلکه امکانات بیشتری از جمله صفحه ‌نمایش بزرگ با وضوح بالا، قابلیت لمسی، کامپیوتر داخلی و قابلیت‌های بالای اتصالی را دراختیار معلمان قرارمی دهد. همچنین LFD ها در صنعت تبلیغات نیز می توانند استفاده ی زیادی داشته باشند . امروزه بجای استفاده از تبلیغات ساده از تصاویر متحرک استفاده می شود که بهترین گزینه برای آن LFD است.
LFD ها دارای ویژگی ها ومزایای بسیاری نسبت به سایر نمایشگرها هستند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– دوام بالا
برخی از LFD ها به گونه ای طراحی شده اند که درتمام طول 24 ساعت شبانه روز قابل استفاده اند و برای شرکت هایی مفیدند که دارای ساعات کار غیر متعارفی هستند. مانند LFD های موجود در فرودگاه ها که برای مدت زمان طولانی ازآنها استفاده می شود.
– کنترل آسان
بهنگام سازی محتوای موجود بر روی صفحات نمایشگرها را به آسانی و با استفاده از یک برنامه ی کامپیوتر مرکزی می توان کنترل نمود. این روش بسیار مقرون به صرفه است.
– کنترل عوامل
صفحات LFD به گونه ای طراحی شده اند که از باد و باران گرفته تا سایر عوامل خرابکارانه مقاوم هستند. این عامل ضمن صرفه جویی در هزینه های تعمیر ونگهداری  حضور مستمرشما را دربازار رقابت فراهم می نماید.
– فعالیت متقابل
ازآنجا که LFD ها دارای صفحات لمسی هستند که این ویژگی باعث برقراری تعامل بین مشتریان و نمایشگر می شود.از تعامل صفحه لمسی استاندارد، که عموماً در مراکز خرید یافت می شود، گرفته تا جدیدترین دستگاه های فروش لمسی، که چندی است به مجتمع های سینمایی راه یافته اند.
– تصویر بزرگ
بهترین ویژگی این نمایشگرها ، توانایی آنها در ایجاد صفحات ماتریس است.ماتریس می تواند در هر اندازه‌ای باشد و محتوا را می توان به گونه‌ای فرمت کرد که به خوبی درون آن قرار گیرد.
اخبار فن آوری


 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com