با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

ویژگی لپ‌تاپ MSI S120

شرکت MSI دست به تولید لپ‌ تاپی زده که اگرچه قطعات پرقدرت سخت‌ افزاری ندارد، اما میزان دمای تولیدی آن را به حداقل رسانده است.
کسی منکر مزیت‌های بی‌پایان لپ‌ تاپ‌ها نیست، اما این دستگاه‌ها یک مشکل بزرعیب اساسی دارند: اغلب  اوقات زیاد داغ می‌کنند! کاربران خواهان عملکردی بالا از یک لپ‌ تاپ هستند و به همین دلیل تولید کنندگان مجبورند سخت افزارهایی بسیار قدرتمند را در فضایی بسیار کوچک جای دهند. به همین دلیل گشت و گذار هوا از میان قطعات دشوار می‌شود.
شرکت MSI که سابقه‌ای بسیار طولانی در تولید لپ‌ تاپ دارد، دست به معرفی محصول جدیدی به نام MSI S120 زده که بدون نیاز به یک سیستم خنک کننده فعال (متحرک) و تنها با استفاده از شاسی خود، فرایند خنک‌ کردن را به خوبی انجام می‌دهد. شرکت MSI توانسته با استفاده از حافظه‌های NAND و همچنین یک پردازنده اینتل کم‌ مصرف، تاثیر چشمگیری بر میزان گرمای تولیدی آن داشته باشد.
در کنار تولید صدای پایین، عملکرد قابل‌ قبولی را نیز در پخش سخت‌افزاری خواهید داشت. شاید S120 نتواند بازی‌های حرفه ای را در رزولوشن 4K به نمایش بگذارد، اما با 2 گیگابایت رم، 64 گیگابایت حافظه داخلی و چیپ ست جدید اینتل Z3735F Bay Trail عملکردی مناسب را ارائه می‌کند.
رزولوشن این لپ ‌تاپ 11.5 اینچی مشخص نشده، اما ظاهرا MSI قصد دارد مدل‌هایی از آن را با رزولوشن 1080p عرضه کند. این لپ‌ تاپ 970 گرمی با ویندوز 10 و در زمانی فعلا نامشخص وارد بازار خواهد شد.

دی جی کالاستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com