با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

فن‌آوری G-Sync در لپ‌تاپ‌ها

پیرامون معرفی فن‌آوری G-Sync، انویدیا به کاربران و علاقه مندان بازی‌های رایانه‌ای قول داد که دیگر شاهد اختلال در اجرای بازی‌ها روی لپ‌ تاپ های مخصوص بازی نخواهند بود.
شرکت انویدیا، در کنار رونمایی از فن‌آوری G-Sync، به کاربران و طرفداران بازی‌های رایانه‌ای قول داد که بسیاری از مشکلات و مشکلات موجود در لپ‌ تاپ ها به هنگام اجرای بازی‌ها را برطرف خواهد کرد. اما استفاده از این فن‌آوری نیازمند پشتیبانی از کارت‌ گرافیک و صفحه‌ نمایش مناسب است. فن‌آوری G-Sync در اصل کاهش سرعت ایجاد شده بر اثر همگام سازی نرخ فریم بازی با سرعت پاسخگویی نمایشگر را از بین می‌برد.
البته بسیاری از لپ‌ تاپ های موجود در بازار با این فن‌آوری سازگاری دارند. در حاشیه‌ رونمایی از فن‌آوری G-Sync، شرکت انویدیا لیستی از پیشرفته‌ ترین لپ‌تاپ‌های مخصوص بازی که از فن‌آوری G-Sync هم پشتیبانی می‌کند منتشر کرده است. لپ‌تاپ های معرفی شده توسط انویدیا، از تراشه‌های گرافیکی 960M، 965M، 970M و 980M بهره می‌برند. از این لپ ‌تاپ های معرفی شده می‌توان به ایسوس G751 که به یک صفحه‌نمایش 17.3 اینچی مجهز است اشاره کرد.
همچنین نام لپ ‌تاپ های Aorus X5، MSI GT72 G و دو محصول 4K از شرکت Clevo در لیست انویدیا دیده می‌شوند. نرخ تازه شدن تمام این لپ ‌تاپ ها 75 هرتز است و با پشتیبانی از فن‌آوری G-Sync، تجربه‌ بسیار خوبی را در بازی‌های رایانه‌ای به کاربران می‌دهد. لازم به ذکر است که انویدیا جدیدترین نرم‌افزار مخصوص گرافیک را برای لپ‌ تاپ های نام ‌برده را در وب‌ سایت رسمی خود منتشر کرده است.

دی جی کالا


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com