با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

کوچکترین حافظه فلش USB 3.0

سن‌دیسک از حافظه USB 3.0 جدیدی رونمایی کرده که شرکت مدعی است از یک 10 سنتی نیز کوچکتر است.
اگر بخواهند ار شما که لیستی از مشکلات حافظه‌های فلش را بنویسید، بی تردید یکی از مهم‌ترین آن‌ها گم‌ شدن و درنتیجه سخت ‌پیدا شدن دوباره آن‌هاست! اما اگر تصورتان این است که تولید کنندگان این حافظه‌ها دست بردارند، سخت در اشتباه هستید.
به لطف قانون «مور» روز به روز از اندازه حافظه‌های فلش کمتر و بر ظرفیت آن‌ها افزوده می‌شود. به تازگی  «سن‌دیسک» از حافظه‌های Ultra Fit USB 3.0 خود رونمایی کرده که به جرات می‌توان آن را کوچک‌ ترین حافظه USB 3.0 تولید شده تا امروز دانست. این فلش که اندازه ای در حد یک 10 سنتی آمریکایی دارد، 128 گیگابایت ظرفیت دارد و می‌تواند تا 16 ساعت ویدیوی با رزولوشن 1080p را با سرعت خواندن 130 مگابایت در ثانیه در خود ذخیره کند.
این حافظه‌ها با قیمت 119 دلار فروش خود را در بازار آغاز کرده‌اند.
در کنار این محصول، سن‌دیسک از حافظه‌ فلش USB 3.0 دیگری نیز رونمایی کرده که با 256 گیگابایت بالاترین حجم را در میان فلش مموری‌های USB 3.0 سن‌دیسک دارد. این محصول با قیمت 199.99 دلار به فروش خواهد رسید.
علاوه بر این، یک حافظه SSD مجهز به USB Type-C نیز از سوی سن‌دیسک رونمایی شد. این SSD ها با نام‌های Extreme 500  و Extreme 900 با ظرفیت‌های 480 گیگابایت و 1.2 ترابایت و قیمت 239.99 و 999.99 دلار در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

دی جی کالا

 ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com