با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

آشنایی با تکنولوژی Mobile Print سامسونگ

NFC یک فناوری ارتباطی بی‌سیم بین دو دستگاه در کنار یکدیگر است که کاربردهای زیادی دارد. به وسیله این این تکنولوژی، بسیاری از فرایندها به راحتی و با سرعت بیشتری صورت می گیرد. به طور مثال ایجاد ارتباط بین کارت‌های بانکی یا گوشی‌ها به دستگاه‌های کارت‌خوان‌، کارت‌های حضور وغیاب یا مترو از رایج ‌ترین کاربردهای این فناوری هستند.سامسونگ در چاپ‌گرهای خود نیز از این فناوری بهره برده است که در ادامه با آن آشنا خواهید شد.
دفتر سامسونگ ایران برای آگاهی کاربران از فناوری Mobile Print این شرکت که در نسل جدید چاپگرهای سامسونگ مورد استفاده قرار گرفته‌اند.
تبادل عکس‌، فیلم‌ و فایل‌های صوتی بین دو دستگاه مجهز بهNFCکه یکی از آن‌ها فرستنده و دیگری گیرنده محسوب می‌شود از جمله کاربردهای NFC در دنیای گجت‌های امروزی است. یکی دیگر از کاربردهای مهم NFC، در عرصه‌ چاپ است. با راه یافتن موبایل‌ها و تبلت‌های پیشرفته به زندگی و کار افراد، این تکنولوژی متوجه تحولات عظیمی شد و امروزه از آن به عنوان یک راهکار مهم در صنعت چاپ یاد می‌شود که سامسونگ پیشرو در این عرصه است.
سامسونگ در سال 2009 برای اولین بار طراحی راهکار‌های چاپ از طریق موبایل را آغاز کرد. هدف سامسونگ تسهیل وارتقاء فرآیند چاپ توسط تلفن‌های همراه و سایر دستگاه‌های مشابه بود؛ تا افرادی که از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها استفاده می‌کنند بتوانند اسناد مختلف مثل ایمیل، عکس ‌یا حتی تصویر ذخیره شده روی دستگاه خود را مستقیما از موبایل یا تبلت و بدون هیچگونه فرآیند پیچیده‌ای چاپ کنند.


نویسنده: حامی غفاری
زومیت

  

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com