با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

امکانات کامپیوتر جدید ایسوس

کامپیوتر های  شخصی جدید ایسوس از یک وب‌کم سه بعدی بهره می برد. این وب‌کم می‌تواند فرمان‌های حرکتی را دریافت کرده و حتی چهره‌ی افراد را تشخیص دهد.
هنوز برای این که پلت‌فرم ارتباط انسان و ماشین‌های شرکت اینتل، موسوم به حس واقعی (RealSens) روی رایانه‌های شخصی راه‌اندازی شود کمی زود است. پس تعجبی نیست که از وجود یک وب‌کم سه بعدی روی کامپیوتر All In One جدید شرکت ایسوس شگفت زده شویم. به که با بهره گیری از این دوربین، ارتباط بین انسان و رایانه تا حد زیادی به تصورات دور دست نسل بشر نزدیک شده است؛ چرا که به وسیله‌ این فن‌آوری می‌توان دستورات حرکتی را به سیستم انتقال داد. از دیگر مزیت مهم این دوربین، قابلیت تشخیص چهره است. شاید این قابلیت قادر باشد جای فن‌آوری تشخیص اثر انگشت را بگیرد.
کامپیوتر شخصی جدید ایسوس که Zen AiO نام‌گذاری شده‌انام گرفته است ، در دو مدل 23.8 و 21.5 اینچی عرضه می‌شود. البته باید گفت که مدل 21.5 اینچی این محصول از وب‌کم سه بعدی بهره نمی‌برد. این محصول مثل دستگاه‌های iMAC اپل، بدنه‌ای آلومینیومی و یک دست دارد که ضخامت‌اش در لبه‌های بدنه‌ محصول  به شش میلی‌متر می‌رسد. همچنین رنگ بدنه‌ هر دو مدل این محصول طلایی است. در زیر بدنه‌ این All in One، شکاف‌هایی عمودی وجود دارد که می‌توان انتهای آن‌ها را در پایین صفحه نمایش هم مشاهده کرد.
این All in One به یک پردازنده‌ی Core i7 شرکت اینتل، 32 گیگابایت حافظه‌ی رم DDR4، حافظه داخلی SSD PCIe Gen 3 x 4 با ظرفیت 750 گیگابایت و کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 960M (دارای حافظه ویدیویی برابر با چهار گیگابایت) تجهیز شده است. همچنین شرکت ایسوس مدعی است Zen AiO اولین رایانه‌ All In One در دنیا است که به درگاه USB 3.1 مجهز  است. این پورت می تواند اطلاعات را با سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه انتقال دهد؛ این میزان حدود 2 برابر سریع‌تر از درگاه USB 3 است.

دی جی کالاستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com