logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

1 - برای نصب درایور قطعات داخلی کامپیوتر میتوان از نرم افزارهای مخصوص برای شناسایی آنها و به دست آوردن اطلاعات کامل در مورد قطعه مورد نظر و سپس یافتن درایور آن استفاده کرد. بعضی از این برنامه ها علاوه بر شناسایی قطعات و دادن اطلاعات کامل در مورد انها لینک سازنده آان و یا لینکی برای به روز رسانی ان را نیز میدهند.
پس از یافتن اطلاعات لازم در مورد درایور مورد نظر با یکی از برنامه هایی که در بالا قید شده است میتوانید به سایت سازنده آن رجوع کنید.
2 - بعد از یافتن مشخصات قطعات و برای پیدا کردن آنها میتوان از موتور جستجوی گوگل کمک گرفت. اما توجه داشته باشید که روی سایت هایی که نمی شناسید یا زیاد معروف نیستند درایوری را دانلود نکنید.
برای جستجوی درایور مورد نظر خود در موتور جستجوی گوگل در کیس مربوطه خط زیر را تایپ نموده و البته بجای X نسخه و بجای Y نام سازنده و بجای Z سیستم عامل را تایپ کنید.
  driver "X" "Y" "Z"
  3 - نصب برنامه هایی که بطور خودکار درایورها را به روز میکنند که یک نمونه برنامه رایگان که در فایل پیوست موجود است Slimdriver میباشد.
 4 – سایت هایی نیز برای اسکن کامپیوتر و یافتن درایورهایی که باید به روز شوند با گاهی امکان دانلود آنها موجودند. در ابتدا برنامه آنها را دانلود و یا مستقیما اجرا کنید. در آخر اسکن کامپیوتر شما نتیجه درایورهایی که باید به روز شوند نمایش داده خواهند شد :
  driveragent
   driverzone
5 - روی سایت هایی که مجموعه ای از درایورها را دارند که با نام سازندگان دسته بندی شده اند میتوانید درایور مورد نظر خود را جستجو کنید که یک نمونه از این سایت ها در زیر امده است :
    omegadrivers
6 – همان طور که قبلا گفته شد اکثر سازندگان قطعات کامپیوتر یک بخش مخصوص برای دانلود درایورها دارند.

 

ترفندستان

  

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com