با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

مشکلات به وجود آمده در صفحه‌ لمسی گوشی LG G4

اطلاعات جدید از کاربران گوشی‌ ال‌جی G4 بیانگر این است که صفحه‌ لمسی این گوشی به لمس‌ها و تپ‌های سریع واکنشی نشان نمی‌دهد.
وب‌ سایت XDA Developers پایگاهی برای توسعه‌ دهندگان نرم‌افزار موبایل با بیش از 6.5 میلیون کاربر است. به تازگی در این وب ‌سایت قسمتی به مشکل صفحه ‌نمایش LG G4 تخصیص داده شده است. آن گونه که به مشاهده می شود صفحه‌ی لمسی به تپ کردن‌ها و سوایپ‌های سریع علائمی نشان نمی‌دهد. بروز این مشکل ویژگی‌های Knock On و Knock Code را از کار می‌اندازد. به کمک Knock On کاربر می‌تواند با دو بار تپ کردن بر صفحه ‌نمایش، گوشی را روشن کند. با دو بار تپ کردن، گوشی خاموش می‌شود. Knock Code هم یک ساز و کار کد گذاری برای گوشی ال‌ جی است که به کاربر اجازه می‌دهد بین دو تا هشت بار ضربه‌ تپ را به عنوان رمز عبور انتخاب کند. این مسئله مسلما برای کاربران ال‌جی G4 دردسرساز است، اما گویا تمام کاربران این مشکل را ندارند.
مدیران وب ‌سایت XDA برای بدست آوردن آمار رای ‌گیری انجام دادند و تاکنون 40.21 درصد از میان 194 شرکت ‌کننده هیچ مشکلی را گزارش نداده‌اند. این بدبن معنیاست که تقریبا 60 درصد رای ‌دهندگان با این مشکل مواجه شدند که البته رقم قابل توجهی است. در ضمن 27.32 درصد رای ‌دهندگان گفتند که این مشکل را در گوشی خود داشتند، اما از محافظ صفحه ‌نمایش استفاده نمی‌کردند.
شما می‌توانید با در دست داشتن دستور‌العمل‌های زیر عملکرد صفحه لمسی خود را بررسی کنید:
1 صفحه‌ شماره‌ گیری را باز کرده و شماره‌ی#*#277634 را وارد کنید تا Service Menu باز شود.
2 سپس این مراحل را طی کنید: Device Test -> Service Menu - Manual Test ->Touch Draw Test - Manual
3 حالا تمام بخش های صفحه را لمس/تپ/سوایپ کنید تا اینکه هیچ فضای لمس نشده باقی نماند. اگر قسمتی از صفحه قرمز نشده باشد به این معنی است که صفحه‌ لمسی مشکل دارد.
امیدواریم که ریشه‌ اصلی این مشکل نرم‌افزاری باشد، در غیر این صورت دستگاه‌های معیوب باید تعویض شوند.
دی جی کالا


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com