با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

جدید ترین عکس از گوشی موتو ایکس نسل سوم موتورولا

در طی دوهفته‌ اخیر تصاویر مختلفی از موتو ایکس نسل سوم انتشار یافت، اما این عکس‌ها صرفا تصاویری از قطعات این گوشی جدید بودند و شمای کلی آن را نمایش نمی‌دادند. با این حال تصویر جدیدی که از این گوشی منتشر شده، جزئیات دقیق تری از آن را ارائه می‌دهد.
تصاویر جدیدی که از گوشی موتو ایکس نسل سوم منتشر شده، ابعاد بسیار کوچک ۵۹ در ۸۸ پیکسلی دارد و خیلی واضح نیست، اما با بزرگنمایی آن می‌توان شکل کلی موتو ایکس نسل سوم را واضح تر مشاهده کرد که شباهت‌های زیادی با تصاویر فاش شده‌ قبلی دارد.
moto-2x
به نظر می‌رسد این تصویر مربوط به کنفرانس معرفی موتو ایکس نسل سوم موتورولا باشد که در ابعاد کوچکی فاش شده است. اگر با توجه بیشتری به عکس نگاه کنید متوجه لوگوی موتورلا در زیر دوربین خواهید شد. طرح قاب پشتی نیز شباهت های زیادی به گوشی‌های ماقبل این شرکت دارد.
از نمای جلوی گوشی در عکس نمی‌توان اطلاعات مشخصی بدست آورد اما شباهت آن به نکسوس ۶ با وجود دو اسپیکر در جلوی گوشی کاملا نمایان است. در مورد ابعاد صفحه نمایش نیز شایعات قبلی حاکی از عرضه‌ دو نسخه‌ جداگانه در ابعاد ۵.۲ و ۵.۷ اینچی است.
با دقت به محبویت گوشی‌های سری موتو ایکس و توجه انبوه که موتورلا به سادگی رابط کاربری گوشی‌های خود دارد، تنها موردی که انتظار می‌رود با بهبود قابل توجهی همراه شود، بالا بردن کیفیت دوربین در موتو ایکس نسل سوم است.


نویسنده: میعاد بافراست
 زومیت


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com