logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت گیگا بایت  اخیرا مادربرد جدید خود را با بهره گیری از چیپ ست Intel G45 وارد بازارکرد. این مادربرد که GA-EG45M-DS2H نام گذاری شده است، جزو اولین پلاتفورمهایی است که با بهره گیری از جدیدترین چیپ‌ ست مجتمع اینتل وارد بازار شد.
با بهره گیری از چیپ پل جنوبی ICH10R و پشتیبانی از ساختارRAID 0,1,5,10 انتظار می رود با توجه به احتمال استفاده از این محصول در فضای تجاری، گیگا بایت برخی از مشخصات را که ممکن است در این فضا مفید واقع شوند در مادربرد جدید خود پیش‌بینی کند.
البته این کمپانی مدعی شده است این مادربرد بیشتر برای استفاده در سیستم‌های چندرسانه‌ای میان قیمت که توسط کاربران خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند طراحی شده است.
با توجه به استفاده از چیپ‌ ست جدید Intel G45 که از یک پردازنده گرافیکی مجتمع GMA 4500 HD استفاده می‌کند، این محصول دارای توانایی‌های چندرسانه‌ای مناسبی بوده افزون بر این از پورت های D-Sub, HDMI, HDMI نیز پشتیبانی می‌کند.
به نظر می‌رسد این مادربرد برای بسیاری از کاربرانی که قصد پرداخت هزینه‌های اضافه برای استفاده از ساختارهای گرافیکی مجزا را ندارند گزینه مناسبی باشد.
طبق مشخصات اعلام شده از سوی اینتل، پردازنده گرافیکی GMA 4500 HD توانمند است تا از تمامی توابع DirectX 10 پشتیبانی کرده و همچنین کد گشایی ویدیویی با وضوح بالا را نیز به صورت سخت‌ افزاری ارایه دهد.
لازم به ذکر است با توجه به تمرکز شرکت‌های تولید کننده سخت‌افزار بر روی تولید محصولات سازگار با محیط زیست، این مادربرد از تکنولوژی RoHS به همراه تکنولوژی که گیگا بایت به شکل انحصاری توسعه داده است و با نام "بهینه ساز پویای مصرف انرژی" شناخته می‌شود، نیز پشتیبانی کرده است.
میکرو رایانه


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com