ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

پیشرفته ترین موتور جستوجو یعنی گوگل به‌ تازگی در وب‌ سایت Android.com ابزاری قرار داده است که بر اساس انتخاب های مورد نیاز کاربران مناسب‌ ترین گوشی اندرویدی را به آنها پیشنهاد می‌دهد.
اگر شما تصمیم داشته باشید یک گوشی هوشمند مجهز به سیستم عامل iOS تهیه کنید، به راحتی آیفون را انتخاب می کنید. اما اگر به سیستم عامل اندروید علاقه مند باشید، در میان انبوهی از گوشی‌های مجهز به این سیستم عامل گمراه خواهید شد، چرا که در انتخاب گوشی مناسب برای خود مردد خواهید شد. اما نگران نباشید! گوگل به کمک شما آمده تا فرآیند تصمیم‌ گیری در این زمینه را کمی راحت ترسازد. این موتور جست و جوی بزرگ صفحه‌ای در وب‌سایت Android.com به همین موضوع اختصاص داده است. در این صفحه دستگاه‌های مختلف به کمک یک ابزار اینترنتی سبک سنگین شده و با هم مقایسه می‌شوند.
نحوه کار آن بسیار ساده است. ابتدا به تعدادی سوال ساده پاسخ می‌دهید مثلا این‌ که قصد دارید بیشتر برای چه کارهایی از دستگاه خود استفاده کنید. سپس سوالاتی تکمیلی مطرح خواهد شد (برای مثال در طول هفته میزان استفاده‌ شما از دوربین چقدر خواهد بود.) کمپانی گوگل همچنان سوالاتی از در این رابطه، مثل معیار شما برای یک دوربین خوب، خواهد پرسید؛ و پس از این‌ که سوالات به پایان رسیدند، براساس پاسخ‌های شما گوشی مناسب را پیشنهاد خواهد داد.
پس از اینکه نتایج در کنار مشخصات فنی و نرم‌افزاری آنها نمایش داده شد، شما قادرید این نتایج را مجددا بر اساس اندازه، قیمت یا «جدید ترین گوشی‌ها» فیلتر کنید. البته دراین ابزار ایرادهایی هم مشاهده می شود، مثلا در برخی موارد تصاویر دستگاه‌ها با نام‌ شان تطابق ندارد. در هر صورت در این ابزار ایده‌ جالبی به اجرا در امده و اگر شما قصد خرید گوشی آیفون 6 ندارید، می‌توانید آن را امتحان کنید یا به دوست و اعضای خانواده‌ تان معرفی کنید.
دیجی کالا


دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار