با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

با کمک گوگل گوشی اندرویدی مناسبی را انتخاب کنید

پیشرفته ترین موتور جستوجو یعنی گوگل به‌ تازگی در وب‌ سایت Android.com ابزاری قرار داده است که بر اساس انتخاب های مورد نیاز کاربران مناسب‌ ترین گوشی اندرویدی را به آنها پیشنهاد می‌دهد.
اگر شما تصمیم داشته باشید یک گوشی هوشمند مجهز به سیستم عامل iOS تهیه کنید، به راحتی آیفون را انتخاب می کنید. اما اگر به سیستم عامل اندروید علاقه مند باشید، در میان انبوهی از گوشی‌های مجهز به این سیستم عامل گمراه خواهید شد، چرا که در انتخاب گوشی مناسب برای خود مردد خواهید شد. اما نگران نباشید! گوگل به کمک شما آمده تا فرآیند تصمیم‌ گیری در این زمینه را کمی راحت ترسازد. این موتور جست و جوی بزرگ صفحه‌ای در وب‌سایت Android.com به همین موضوع اختصاص داده است. در این صفحه دستگاه‌های مختلف به کمک یک ابزار اینترنتی سبک سنگین شده و با هم مقایسه می‌شوند.
نحوه کار آن بسیار ساده است. ابتدا به تعدادی سوال ساده پاسخ می‌دهید مثلا این‌ که قصد دارید بیشتر برای چه کارهایی از دستگاه خود استفاده کنید. سپس سوالاتی تکمیلی مطرح خواهد شد (برای مثال در طول هفته میزان استفاده‌ شما از دوربین چقدر خواهد بود.) کمپانی گوگل همچنان سوالاتی از در این رابطه، مثل معیار شما برای یک دوربین خوب، خواهد پرسید؛ و پس از این‌ که سوالات به پایان رسیدند، براساس پاسخ‌های شما گوشی مناسب را پیشنهاد خواهد داد.
پس از اینکه نتایج در کنار مشخصات فنی و نرم‌افزاری آنها نمایش داده شد، شما قادرید این نتایج را مجددا بر اساس اندازه، قیمت یا «جدید ترین گوشی‌ها» فیلتر کنید. البته دراین ابزار ایرادهایی هم مشاهده می شود، مثلا در برخی موارد تصاویر دستگاه‌ها با نام‌ شان تطابق ندارد. در هر صورت در این ابزار ایده‌ جالبی به اجرا در امده و اگر شما قصد خرید گوشی آیفون 6 ندارید، می‌توانید آن را امتحان کنید یا به دوست و اعضای خانواده‌ تان معرفی کنید.
دیجی کالا


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com