logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

یکی از جدید ترین محصولات کمپانی سامسونگ ماشین‌های اداری A3 میباشد، در سمیناری با حضور مدیران ارشد ارگان‌های دولتی و خصوصی، از جمله مدیران آموزش و پرورش، استانداری، سازمان برق منطقه‌ای، سازمان پتروشیمی، بانک‌ها و دیگر سازمان‌های خصوصی در شهر شیراز رونمایی کرد.
شرکت سامسونگ که اخیرا زمینه فعالیت‌های خود را در پیرامون معرفی روش های جدید به سازمان‌ها و کسب‌ وکارهای کوچک و بزرگ توسعه داده، در پی آن است تا محیط‌های کاری مدرن و فعال تری را برای کاربران فراهم آورد.
بنا به اضهارات ناصر بجنوردی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان خراسان شمالی، تجهیز مدارس به تکنولوژی استاندارد و هوشمند سازی آن‌ها می‌تواند فضای فیزیکی با بهره‌ وری بالاتری در مدارس به وجود آورد که دلیل اصلی در بالا بردن سطح یادگیری دانش‌آموزان است. بجنوردی در حاشیه این مراسم که چندی پیش در استان فارس برگزار شد، گفت:
مدارس و دانشگاه‌ها نیاز مند محصولی که علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت و نشان استاندارد، حجم و فضای کمتری به خود تخصیص داده و هزینه‌ها را کاهش دهد و همچنین از خدمات پشتیبانی مناسب و در دسترس نیز بهره مند شود. با توجه به نیاز ما، این ماشین‌ها باید توانایی چاپ برگه‌های امتحانی را با زمان کم و با کیفیت بالا داشته باشند. امیدواریم کمپانی سامسونگ به‌ عنوان برندی که به تازگی در حوزه آموزش وارد شده، بتواند پاسخگوی این نیازها باشد.
این دستگاه‌ها در 5 مدل ایستاده و رومیزی رنگی و سیاه‌ و سفید، و با قابلیت چاپ 20 تا 40 صفحه کاغذ در دقیقه ارائه میشود که به کارآیی و بازدهی بیشتر می‌انجامد. همچنین پردازشگر دو هسته‌ای یک گیگاهرتزی و رزولوشن بالاتر، سرعت پردازش اسناد را تا 1.5 برابر بالا برده و به کاربران متعدد این امکان را می‌دهد تا بدون بروز هر مشکلی، اسناد بیشتری را چاپ یا اسکن کنند. استفاده از قابلیت Eco Driver در این ماشین‌های اداری به کاهش 20 % مصرف کاغذ، تونر و درنهایت هزینه تمام شده چاپ منجر می‌شود. این قابلیت همچنین با کاهش 73 درصدی انتشار گاز CO2 سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته و انرژی کمتری مصرف می‌کند.
همچنین ژوبین مدیر گروه شرکت‌های «بالراکس»، که در شركت نماد انديش آرين که علاقمند به همکاری با شرکت سامسونگ و توزیع و ارائه خدمات پس از فروش این دستگاه‌ها در ایران است، اظهار دارد:
ماشین‌های A3 امکان حذف متعددی از پرینترها و جایگزینی آن با تعداد کمتری از این ماشین‌ها به نسبت هریک از کارمندان اداری فراهم آورده و امکان گزارش‌گیری هفتگی و ماهانه هر کاربر را می‌ دهد. همچنین این ماشین‌های اداری از اتلاف کاغذ و مواد مصرفی جلوگیری می‌کند.
گفتنی است شرکت نماد اندیش آرین در همه شهرهای ایران به ارائه خدمات پس از فروش و تأمین مواد مصرفی این دستگاه‌ها خواهد پرداخت. همچنین خریداران این ماشین‌های اداری تا اواخر خرداد ماه سال جاری درصورت خرید این دستگاه‌ها، تعداد ده هزار برگ کپی رایگان شامل يك تونر اضافه (علاوه بر تونر موجود روى دستگاه) و ده هزار برگ كاغذ مرغوب (معادل ٢٠ بسته) بصورت رايگان دريافت خواهند کرد

نویسنده: سیامک احدی
زومیت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com