با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

حدود یک سال و نیم است که شایعه‌ هایی در رابطه با آیپد پرو اپل به گوش می‌رسد. حتی خبرهایی نیز درباره فروش iPad Pro در پاییز اخیر به گوش رسید ولی چنین اتفاقی رخ نداد و هنوز هم این محصول در بازار عرضه نشده‌است. از آن زمان تاکنون از سرنوشت وآینده آیپد پرو (iPad Pro) خبر چندانی در دست نیست. تا اینکه اخیرا خبرها و شایعه‌هایی مبنی بر مشخص شدن اندازه این وسیله منتشر شد.
در خبرها آمده که ممکن است صفحه نمایش آیپد اپل به جای ۱۲٫۲ اینچ، ۱۲٫۹ اینچی خواهد بود. اگر صفحه نمایش آن ۴:۳ باشد آنگاه انتظارمی رود  صفحه نمایشی ۱۹۶٫۶×۲۶۱٫۲ میلی‌متری را باید از آیپد پرو داشت.
ضخامت:
در میان این شایعه‌ها این نیز اشاره شده که ضخامت این تبلت ۷٫۲ اینچی است که ایده ال به نظرمی‌ رسد. البته نسبت به رقیبان تجاری موجود خود مانند Galaxy NotePro 12.2 و Tab Pro 12.2 که ضخامت صفحه‌ نمایش بالای ۸ میلی متر بود.
چنین تبلت‌های بزرگی مانند آیپد پرو با این ضخامت کم احتمال می رود کمی خم شود.مخصوصا اگرافرادبیشتری روی طراحی آن به منظور نازک شدن آن‌ها کار کنند.
از دیگرعناصر مهم این گوشی که شاید برای شما مسئله مهمی باشد اسپیکر مشبک آن است. مانند طراحی آیفون ۶اپل با این تفاوت که اینبار پای حداقل 4 اسپیکر در میان است. اکنون با این اوصاف ممکن است کیفیت صدای بالایی از این محصول اپل به گوش برسد.
لازم به ذکراست  که پورت اتصال این دستگاه احتمالا USB Type-C خواهد بود.
آی تی رادار


 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com