با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

درنمایشگاه دستاوردهای سال 2015 در کشور ترکیه ،کمپانی سامسونگ از 10 مدل پرینتر چند کاره (Multi-Function Printer - MFP) رونمایی کرد. چاپگرهای چند کاره، اولین چاپگرهای مجهز به سیستم‌عامل اندروید هستند وطوری طراحی شده‌اند که در تمامی محیط‌ های تجاری، مستقل‌ تر، کارآمدتر و تطبیق‌ پذیرتر از مدل‌های مشابه خود عمل می‌کنند.
در ادامه بیانیه مطبوعاتی سامسونگ درباره این پرینتر ها را می‌ خوانید:
چاپگرهای اندرویدی جدید، به عنوان بخشی از پیشنهادهای شرکت سامسونگ برای محیط‌های فناوری اطلاعات و دفاتر هوشمند، بدون نیاز به کامپیوتر، با قابلیت تطبیق با نیازهای متفاوت و رابط کاربری به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند.
تولید سری چاپگرهای چند کاره Smart MultiXpress سامسونگ، هم کارآیی و بازدهی مشتریان تجاری را بالا برده و هم به خاطر جایگزینی سی پی یو تک هسته‌ ای یک گیگاهرتزی با سی پی یو دو هسته‌ای یک گیگاهرتزی، سرعت پردازش اسناد را تا ۵.۱ برابر افزایش داده است و به کاربران متعدد این امکان را می‌دهد تا بدون ایجاد مشکل ، اسناد با حجم بالا را چاپ یا اسکن کنند.
همچنین این سری از چاپگرها ازیک پنل تمام لمسی 10 اینچی برخوردارند که به کاربران امکان جستجو در اینترنت، ایمیل، تصاویر و انواع مختلف محتوا را بدون نیاز به کامپیوتر فراهم می‌ کند. این صفحه لمسی همچنین امکان مشاهده پیش نمایش را برای ویرایش و انجام تغییرات موردنیاز به کاربر می‌ دهد.
چاپگرهای هوشمند چند کاره با سیستم عامل اندروید کار می کنند، به نحوی که می‌توانند به صورت نامحدود از تنوع اپلیکیشن‌های چاپی همانند تلفن‌های هوشمند استفاده کنند و به طور مداوم از طریق Cloud Print با آن‌ها ارتباط داشته باشند.
این مدل‌ها به نسخه ارتباط در حوزه نزدیک ارتقا یافته (NFC Pro) مجهزند تا بتوانند نیازهای مداوم بازار تجارت و صاحبان کسب‌ وکار را پاسخگو باشند. با اضافه کردن لوازم جانبی NFC Pro که در بازار موجود خواهند بود، دسترسی به چاپگرها از با کمک گوشی های هوشمند ساده تر شده و فرایند شناسایی برای کاربران قوی‌ تر شده است. به این ترتیب می‌ توان این تنظیمات امنیتی را از طریق تماس این لوازم جانبی با چاپگرهای چند کاره منتقل و اعمال کرد.
افزایش کارآمدی مشتریان تجاری و بهره‌ وری آن‌ها، سرعت بخشیدن به فرایند گردآوری مدارک در محیطهای کاری، دارا بودن تکنولوژی درام و باتری‌هایی با عمر طولانی‌تر در مقایسه با مدل‌های مشابه قدیمی، همه از مزایایی است که این مدل‌ها را از نمونه‌های مشابه قدیمی جدا می‌کند و منجر به کاهش هزینه‌ها و اطمینان بیشتر می‌شود.
نویسنده: سیامک احدی
زومیت

 


 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com