با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

هاب USB-C ویژه مک‌بوک‌های اپل

در ماه های اخیر خبری با عنوان طراحی کابلی به نام «هاب پلاس» (Hub+) پخش شده بود که برای دستگاه‌هایی مجهز به درگاه USB از نوع C مانند مک بوک 12 اینچی کمپانی اپل با صفحه رتینا بود که تنها یک پورت ورودی دارند.
ایده‌ طراحی این کابل به این شکل می باشد که یک هاب به درگاهUSB از نوع C متصل شده و از این راه می‌توان لوازم جانبی بیشتری را به لپ‌تاپ اتصال نمود.کاربران بسیاری نسبت به این ایده، علاقه نشان داده‌اند. همچنین وب‌ سایت  «کیک استارتر» (Kickstarter) توانسته است در حدود 700 هزار دلار پول برای اجرای پروژه به دست آورد و ازآنجا که هنوز 7 روز زمان برای جمع‌آوری پول بیشتر وجود دارد، برای رقم 700 هزار دلار جای تعجبی ندارد .
این ایده به این علت جذابیت دارد که راه حل ایده آلی برای کاربران محصولات اپل در کمبود درگاه است. این محصول دارای سه درگاه
USB نوع A، دو درگاه USB نوع B، یک پورت اتصال به نمایشگر و یک درگاه کارت حافظه است. به علاوه که می‌تواند به‌عنوان یک باتری خارجی برای گوشی هوشمند هم استفاده شود. لازم به ذکر است، باتری درون هاب پلاس، تنها 400 میلی‌آمپر ظرفیت دارد. اما این مقدار برای مواقع ضروری کافی به نظر می‌رسد.
دیجی کالا


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com