با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

معرفی ناز‌ک‌ ترین تبلت ویندوزی ایسوس

نمایشگاه CES 2015 در شهر لاس وگاس برگزار شد و کنفرانس‌های زیادی نیز در همین ابتدای کار برگزار شد که ما نیز در کنفرانس مربوط به ال‌ جی و ایسوس را پوشش دادیم.
ایسوس در کنفرانس اختصاصی خود اولین محصولی که معرفی کرد یک لپ‌ تاپ هیبریدی بود که قابلیت تبدیل به تبلت را نیز داشت. این محصول در سه مدل T90، T100 و T300 عرضه خواهد شد که تفاوت آن‌ها در پردازنده و صفحه نمایش آن‌هاست.
T300 که ارجع ترین آن‌هاست ازصفحه نمایش 12.5 اینچی با وضوح تصویر فول اچ‌ دی برخوردار است که از دیدگاه ایسوس رقیبی پیروز بر مک بوک ایر محسوب می‌ شود. این تبلت و لپ‌ تاپ همچنین نازک‌ ترین تبلت ویندوزی است که از نسخه 8.1 ویندوز استفاده می‌ کند. امکان اتصال USB 3.0 نیز در هر سه نوع تبلت وجود دارد.
این تبلت یک صفحه کلید مجزا (قابل اتصال) فول سایز دارد که آن نیز به زیبایی هرچه تمام طراحی شده است. قیمتی که برای این محصول توسط ایسوس در نظر گرفته شده است به ترتیب 299، 699 و 799 دلار است.
از دیدگاه بررسی کننده این محصول، کیبورد محصول بسیار نازک و سبک است اما دستگاه کمی سنگین بنظر می‌ رسد. این تبلت می‌ تواند یک محصول خوب برای کار و سرگرمی باشد.

آی‌ تی‌ رسان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com