با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

بعد از گذشت چهار ماه از سال ۲۰۱۵ فقط دو کمپانی سامسونگ و اچ‌ تی‌ سی تعداد تعدادی گوشی‌ هوشمند وارد بازار کرده اند برای مثال Galaxy S6 با نسخه حاشیه خمیده آن، همچنین HTC one M9 را می توان نام برد .

هرچند ممکن است تا پایان سال نظرمان تغییر کند و از دیدن ال‌ جی G4، سونی Z4، موتورولا motoX 2015 و یا هواوی P8 این احساس را داشته باشیم.
گلکسی نوت۴ برنده بزرگ سال قبل بود. در حالی که در بسیاری از تست‌ها لومیا ۹۳۰ نیز برنده محسوب می‌  شد.اما به نظر می‌ رسد امسال گلکسی S6 وگلکسی‌ S6 Edge می‌خواهند این عنوان را دوباره به خود اختصاص دهند.
PhoneArena، اسمارت‌ فون‌های Galaxy S6 Edge و HTC one M9 را به یک رقابت دعوت کرده است. دو گوشی هم از سال قبل در این رقابت حضور دارند؛ آی‌ فون ۶ و فبلت گلکسی‌ نوت ۴ که قهرمان سال قبل به حساب می‌آید. در این مبارزه اس‌۶ اج در مقام اول، اچ‌ تی‌ سی وان ام۹ درمقام دوم و به دنبال آنها نوت ۴ و آی‌فون ۶ قرار گرفتند.
به نظر می‌ رسد همان‌ طور که گیوشی های جدید سامسونگ در بنچمارک‌ها از دیگران پیشی گرفته‌ اند، قصد دارند از نظر دوربین هم بر دنیای موبایل حاکمیت کنند؛ اما هنوز زمان زیادی تا پایان سال باقی مانده و باید منتظرعملکرد رقیبان این برند باشیم.

آی تی رسان

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com