با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

اطلاعات در مورد دوربین ال‌ جی G4

چندی پیش اخباری در رابطه با دوربین ال‌ جی G4 منتشر شد که گفته می‌ شد قادر است 80 درصد بیشتر از ال‌ جی G3 در تصاویر نور را جذب کند که این امرموجب گرفتن تصاویر روشن و با وضوح بالا در مکان‌های کم نور می شود، این روزها اخبار و شایعات تازه منتشر شده‌ اند که دلیل این میزان نور بیشتر را می‌ توانیم بر اساس آن‌ها به دست آوریم.
براساس گزارش یک منبع کره‌ای، لنز ماژول دوربین ال‌ جی G4 بسیار بزرگ‌ تر از ال‌ جی G3 است و همین باعث افزایش میزان جذب نور در ثبت تصاویر می‌شود. گفته می‌شود که ال‌ جی G4 یک دوربین 16 مگاپیکسلی خواهد داشت که برای اولین بار در بین اسمارت فون‌های مطرح بازار f/1.8 دارد که دو برابر بیشتر و بزرگتر از ال‌ جی G3 است.
علاوه بر این، دوربین محصول جدید ال‌ جی 6 لایه لنز خواهد داشت که نتیجه آن ثبت تصاویر با دقت بالا و کیفیت زیاد است که رقابتی  را با دیگر محصولات خواهد داشت.همچنین به لطف LG Innotek محصول جدید این شرکت دارای یک شیشه و فیلتر 0.1 میلی متری آبی رنگ است که باعث می‌ شود اشعه مادون قرمز وارد دوربین نشود و به لنز برخورد نکند. در کنار تمامی این ویژگی‌ های فوق‌ العاده، انتظار داریم که این محصول نیز همانند نسل‌های قبلی دارای لرزشگیر اپتیکال باشد.

آی تی رسان

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com