با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

گوشی جدید سامسونگ با صفحه‌نمایش خمیده

می توان گفت اگر کمپانی سامسونگ قصد استفاده از صفحه‌ نمایش‌هایی با لبه خمیده را در محصولات آینده خود داشته باشد، اصلا دور از انتظار نیست. گلکسی نوت اج که در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۴ معرفی شد ، اولین محصول این شرکت کره‌ای بود که دارای صفحه‌ نمایشی با لبه خمیده بود و پس از آن هم دو مدل جدید این شرکت، یعنی گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج، نشان دادند که سامسونگ تولید گجت‌های هوشمند با صفحه‌ نمایش‌های لبه خمیده را ادامه خواهد داد.
بنابر گزارش های مختلف، مدل گلکسی اس ۶ اج که صفحه‌ نمایش آن در هر دو طرف خمیدگی داشت، برخلاف انتظارات سامسونگ مورد استقبال تعداد زیادی از کاربران قرار گرفت، به‌ طوریکه این شرکت تا مدتی قادر به تامین میزان تقاضای این محصول نبود و با ایجاد خطوط تولید جدید، توانست ظرفیت تولیدش را تا ۱۰ میلیون دستگاه در هر ماه افزایش دهد که این مقدار تولید در برابر تولید معمولی محصول یاد شده ۱۰۰۰ درصد افزایش داشته است. نرخ تولید در نظر گرفته شده برای اس ۶ اج تنها یک میلیون دستگاه در هر ماه بود. بنابه گفته منبع خبری ETNews از کره‌ جنوبی، در حال حاضر، تعداد ۳ میلیون دستگاه در ماه از اس ۶ اج توسط سامسونگ به مرحله تولید می رسد.
شرکت سامسونگ با استفاده از تکنولوژی‌های جدید در صنعت تولیدات صفحه‌ نمایش‌های خود، می‌ تواند صفحه نمایش‌هایی با لبه‌های خمیده را به‌خوبی تولید کند و با توجه به بالا بردن ظرفیت تولید می‌ توان انتظار داشت که این شرکت نسل جدیدی از تلفن‌‌های هوشمند گلکسی نوت اج را در دست تولید داشته باشد که احتمالا در کنار نوت ۵ معرفی خواهد شد. اما نکته جالب اینجاست که بر اساس اعلام ETNews، اکنون سامسونگ آنقدر ظرفیت در بخش تولید صفحه‌ نمایش‌های لبه خمیده تولید کرده که انتظار می‌ رود دستگاه دیگری با چنین صفحه‌ نمایشی، قبل از معرفی نوت ۵ و نوت اج آینده در اوایل سپتامبر، معرفی شود.
با توجه به علاقه کاربران به گوشی‌های صفحه خمیده سامسونگ، و با توجه به آنچه گفته شد، حدس و گمان‌ها و پیش‌ بینی‌ها همه بیانگر تمایل این کمپانی برای ساخت تعداد بیشتری از این‌ گونه محصولات را می‌ دهد که البته هنوز هیچ چیز در این مورد کاملا قطعی نیست و باید منتظر بمانیم تا ببینیم در تابستان سال میلادی جاری، برنامه این کمپانی چطور خواهد بود.
آی تی رسان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com