با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

آپدیت نشدن گلکسی نوت 4 به اندروید 5.0

اندروید 5، یکی از مهم‌ ترین به‌ روزرسانی‌هایی است که گوگل تاکنون معرفی کرده و تغییرات زیادی را نیز بر روی آن اعمال کرده است.در ماه اکتبر با انتشار رسمی اندروید 5 یا لالی پاپ اغلب کمپانی‌های تولید کننده اسمارت فون به فکر انداخته است و سعی بر پیشی گرفتن از یک دیگر داشتند تا به سرعت این نسخه را برای محصولات خود منتشر کنند.
کمپانی سامسونگ نیز از این رقابت فاصله نگرفته است و شروع به آپدیت گلکسی S5 کرده است و تصاویری نیز از اندروید آب نبات چوبی بر روی گلکسی نوت 3 و گلکسی نوت 4 منتشر شده و ویدیو‌هایی نیز در این رابطه پخش شده است.
اما بر اساس خبری که سم‌ موبایل منتشر کرده است، گلکسی نوت 3 و گکلسی نوت 4 به اندروید 5.0.0 آپدیت نخواهند شد و این کمپانی تصمیم دارد تا اندروید 5.0.1 را برای این گوشی‌ها منتشر کند.
البته هنوز هشداری در مورد انتشار به‌ روزرسانی در این دو گوشی دریافت نشده است اما چون سم‌ موبایل یک مرجع نزدیک به کمپانی سامسونگ است، پس نباید منتظر مشاهده اندروید 5.0.0 در این دو فبلت باشیم. اگرچه بین 5.0.0 و 5.0.1 تغییرات زیادی دیده نمی شود و تنها باگ‌ها و مشکلات حل شده‌اند اما در کل در صورت انتشار این به‌ روزرسانی، پرچم‌ داران سری نوت سامسونگ نظیر گلکسی نوت 4 و نوت اج یک پله بالاتر از پرچم‌ دار‌ان سایر کمپانی‌ها خواهند بود.

آی تی رسان

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com