با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

گلکسی نوت 4 ،از دیدگاه AnTuTu

AnTuTu یک اپلیکیشن بنچمارک است که اغلب بخش‌های دستگاه‌های هوشمند (اسمارت فون و تبلت) را بررسی می کند و در نهایت امتیازی به عملکرد کلی دستگاه می‌ دهد و دراین زمینه نیز شهرت و توانایی زیادی دارد. اکنون این بنچمارک 10 اسمارت فون محبوب سه ماهه اول سال 2015 را منتشر کرده است که گلکسی نوت 4 جزو محبوب‌ ترین محصول از دیدگاه AnTuTu به شمار می رود. البته به این نکته نیز توجه کنید که این لیست براساس گوشی‌هایی که اپلیکیشن AnTuTu بر روی آن‌ها نصب شده، جمع آوری شده و عوامل دیگری مورد بررسی قرار نگرفته است.
9.87 درصد از دستگاه‌هایی که از 1 ماه مارس تا 31 ماه مارس اپلیکیشن AnTuTu را بر روی خود اجرا کرده‌ اند گلکسی نوت 4 بوده‌اند که بیشترین و محبوب‌ ترین محصول در این لیست به نظر می‌آید. نماینده دیگر کمپانی سامسونگ نیز در جایگاه دوم لیست قرار گرفته است و گلکسی S5 توانسته با 7.68 درصد مقام دوم را به خود اختصاص بدهد.درجایگاه‌های سوم و چهارم نیز به ترتیب Xiaomi HM-Note و ال‌ جی G3 قرار دارند که هر کدام 6.89 و 6.53 درصد از میزان استفاده از AnTuTu را از آن خود کرده‌ اند.
علاوه بر لیست بالا، AnTuTu لیستی از محبوب‌ ترین اسمارت فون‌ها در مناطق مختلف را منتشر کرده است که بر اساس آن نیز گلکسی نوت 4 در بازار آمریکا همچنان محبوب‌ ترین بوده است. البته به این نکته نیز توجه کنید که اپلیکیشن AnTuTu برای تمامی سیستم عامل‌های مطرح نظیر اندروید، iOS و ویندوز فون وجود دارد اما در این لیست تنها محصولات اندرویدی مورد بررسی قرار گرفته اند و محصولاتی نظیر آی‌ فون 6 و آی‌ فون 6 پلاس در آن حضور ندارند.

آی تی رسان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com