با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

آشنایی با کروم‌ بوک ایسر

کمپانی ایسر در نمایشگاه CES یک کروم ‌بوک ۱۵ اینچی معرفی کرد. این دستگاه به عنوان بزرگترین کروم ‌بوک شناخته شده است و یکی از اولین دستگاه‌های مجهز به پردازنده خانواده برادول  محسوب می شود. در ادامه بیشتر درباره این کروم ‌بوک ساخت شرکت ایسر صحبت خواهیم کرد.
کروم ‌بوک ۱۵ اینچی ایسر در دو مدل با نمایشگر 720p و 1080p معرفی شده که در اتفاقی جالب توجه، بنچمارک هر دو دستگاه مشابه یکدیگر بوده است. بنچمارک همین دستگاه با ۱۲ کروم ‌بوک دیگر مقایسه شده و رتبه اول به همین لپ ‌تاپ کروم ‌بوک ساخت ایسر رسیده است.
البته نمی‌توان گفت نتایج بنچمارک همیشه با آن چیزی که در حقیقت از این دستگاه‌ها مشاهده می‌کنیم، برابر است اما باز هم این لپ ‌تاپ می تواند قدرت خود را در این آزمایش نشان دهد. یکی از افراد در وب‌ سایت OMGChrome که با Acer Chromebook 15 کار کرده، درباره این کروم بوک می ‌گوید:
این کروم ‌بوک واقعا بزرگ است. استفاده از آن شبیه کار کردن با HP ProBook است. هیچ شکی نیست که من نسخه 1080p آن را می‌پسندم اما نسخه‌‌‌  با نمایشگر 720p نیز مشکلی ندارد و قابل کاربرد است. اما در نمایشگری ۱۵ اینچی با رزولوشن 1080p همه چیز متفاوت دیده می‌شود.
هم‌اکنون کروم ‌بوک ۱۵ ایسر در کشور انگلیس قابل پیش‌ سفارش است اما حرفی از زمان عرضه نهایی این دستگاه گفته نشده است. همینطور امکان در دسترس قرارگیری این کروم ‌بوک در سایر بازار‌های جهان نیز هنوز مشخص نیست.عده ای کوچک‌ بودن کروم ‌بوک‌ها را یک مشکل می دانستند اما بالاخره دستگاهی از ایسر با نمایشگری بزرگ و با کیفیت نیز از راه رسید.
زومیت


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com