با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

کروم بوک چیست ؟

مدت زمان زیادی نمی گذرد از روزهایی که حرف زدن در مورد کروم بوک ها در میان کاربران غیرحرفه ای دنیای تکنولوژی مانند حرف زدن در مورد یک موجود عجیب و غریب بود اما این وضعیت زیاد طول نکشید به گونه ای که در سال ۲۰۱۴ این وسیله کم کم توانست سری در میان سرها در بیاورد.
کروم بوک ها کامپیوترهای متفاوتی هستند که بر سیستم عامل مبتنی بر وب کروم (ساخت شرکت گوگل) استواراند.بیشتر اطلاعات و برنامه های این سیستم عامل در فضای ابری ذخیره و اجرا می شود. کمپانی گوگل به طور پیش فرض ۱۰۰ گیگا بایت حافظه ابری در اختیار این دستگاه ها قرار می دهد.
کروم بوک کامپیوتری مبتنی بر وب است که بسیارسریع از حالت خاموش آماده به کارمی شود (این زمان حدود هفت ثانیه، که بسیار کمتر از کامپیوترهای ویندوزی ست). زمانی که کامپیوتر روشن شد متوجه می شوید تنها برنامه موجود در آن، مرورگر اینترنت کروم است و تقریبا این تنها راه دسترسی شما به آنچه کروم بوک قادر به انجام آنهاست می باشد.
اکنون شما یا باید کارهایتان را با استفاده از برنامه های موجود در وب انجام دهید یا برنامه های استفاده شده شما زمانی کار خواهند کرد که به اینترنت متصل باشید. همچنین گوگل برای شما ۱۰۰ گیگابایت حافظه ابری جهت ذخیره سازی فایل ها و اطلاعاتتان در نظر گرفته است.

یکی از فواید آشکار اینکه همه چیز بر روی وب ذخیره می شود این است که شما هر کجا که باشید و با استفاده از هر کامپیوتری می توانید به فایلها و اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید. همچنین اگر کروم بوک شما به هر دلیلی از بین برود هیچ اتفاقی برای اطلاعات، تنظیمات و نرم افزارهایتان نخواهد افتاد.


itradar.ir

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com