logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت اینتل خیلی دیر وارد دنیای گوشی‌ های همراه شد، اما با آخرین مدل‌های پردازنده‌ های خانواده اتم خود، در رقابت با شرکت کوالکام است. این غول سازنده پردازنده‌های مرکزی در کنگره MWC امسال مدل‌های X3، X5 و X7 این خانواده را معرفی کرد و اعلام داشت که این پردازنده‌ها قابل استفاده در تمامی گوشی‌های ارزان قیمت تا رده بالا هستند.  
کمپانی اینتل برای چیپ X3 خود، گوشی‌ های کمتر از ۷۵ دلار را درنظر گرفته است و چیپ های X5 و X7 برای گجت گران‌ تر ساخته شده‌ اند. برای اولین بار، روی چیپست X3 مودم داخلی قرار داده شده است که شبکه های ۳G و ۴G LTE ساپورت می‌ کند. در حالی که اینتل در حال جدال به منظوربدست آوردن بازار در دستگاه‌های اندرویدی است، این پردازنده‌های جدید برتری نسبت به پردازنده‌های کوالکام دارند؛ و آن پشتیبانی کامل از سیستم عامل ویندوز است. آن‌ها اینتل را به جایگاهی رسانده‌ اند که سازندگان را به ساخت دستگاه‌ هایی با سیستم عامل ویندوز ترغیب کند که شامل گوشی‌های همراه تا کامپیوترهای دسکتاپ می‌ شود.
تمامی پردازنده‌های جدید خانواده اتم با معماری ۶۴ بیت طراحی شده‌اند، اما سری X5 و X7 را می‌ توان به عنوان اولین چیپست‌های ۱۴ نانومتری تولید شده توسط شرکت اینتل برای گوشی‌های همراه دانست. در واقع این مزیت نشان دهنده این است که شما یک پردازنده قدرتمند بسیار کم مصرف خواهید داشت که میزان نگهداری شارژ را افزایش چشمگیری می‌ دهد. 

itradar.ir

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com