logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

مادربورد جدید ایسوس علاوه بر پشتیبانی از چند پردازنده گرافیکی یا اصطلاحا Multi GPU ازپردازنده‌ های اینتل Broadwell نیز پشتیبانی می‌کند.این کمپانی در اطلاعیه‌ ای از مادربوردهای جدید گیمینگی رونمایی کرد که علاوه بر قابلیت چند پردازنده گرافیکی (Multi-GPU)، از نسل بعدی پردازنده‌ های اینتل نیز پشتیبانی می‌ کند.
مادربورد جدید Maximus VII Formula نام دارد و با چیپست Z97 اینتل سوار شده بر روی آن می‌توانید از نسل چهارم و یا نسل پنجم جدید پردازنده اینتل یعنی Broadwell برای قدرت بخشیدن به کامپیوتر خود استفاده کنید.

لیست اسلات های این مادربورد بی‌ نظیراست و دست شما را برای انتخاب باز می‌ گذارد: دو اسلات PCIe 3.0 x16 برای مواقعی که بخواهید چند کارت گرافیک به آن متصل کنید، یک اسلات PCIe 2.0 x16، سه عدد PCIe 2.0 x1 و یک اسلات mini-PCIe 2.0 x1. علاوه بر این‌ ها خریدار از ۱۰ پورت SATA، دو پورت SATA Express و یک اسلات M.2 نیز بهره‌مند خواهد بود.

همچنین با چهاراسلات DIMM می توانید تا ۳۲ گیگابایت حافظه رم داشته باشید ، شما نیز می توانید این مادربورد  را آپگرید کنید.

اگر پشت این مادربورد را ببینید ،هشت پورت یو اس بی می بینید که ۶ تای آن از مدل‌های ۳٫۰ هستند. در کنار انبوهی از یو اس بی پورت‌ ها، پورت‌ های دیسپلی پورت، HDMI، آیدیو و S/PDIF نیز برای شما تعبیه شده است تا کم و کسری در اتصالات احساس نکنید.

در عین حالی که با پردازنده‌های نسل چهارم اینتل نیز کار شما برای اعمال کامپیوتری و گیمینگ راه خواهد افتاد، اما اگر پولی در جیب ذخیره کرده‌ اید و منتظر فرصتی برای آپگرید سیستم خود هستید، بهتراست آن را برای مادربوردی خرج کنید که از نسل جدید پردازنده‌های اینتل یعنی Broadwell نیز پشتیبانی می‌کند. طبق قولی که اینتل داده، این پردازنده تا پایان سال وارد بازار خواهد شد.

itradar.ir

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com