logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

از زمان پیدایش فناوری‌های انتقال اطلاعات به صورت بی‌ سیم نظیر WiFi، کاربران علاقه زیادی نسبت به آن‌ها نشان دادند. امروزه تمام تولید کنندگان تجهیزات و دستگاه‌های الکترونیکی در تلاش اند از این قابلیت بهره ببرند و شاید تا امروز محروم‌ ترین آن ها مادربوردها بوده‌ اند. گیگابایت در سری X99 از مادربوردهای خود توجه ویژه‌ ای به قابلیت‌های ارتباطی داشته است و WiFi نیز از جمله همین ویژگی‌ها است.
یکی از ویژگی‌های مثبت اکثر مدل‌های مادربردهای سری X99 گیگابایت، استفاده از ماژول دوگانه‌ M.2 است که این امکان را به کاربر می‌ دهد تا هر دو قابلیت Bluetooth 4.0 و WiFi را در کنار هم داشته باشند. این ماژول دوگانه، از طریق درگاه M.2 به مادربورد متصل شده و سرعت 10 گیگابیت بر ثانیه را برای انتقال اطلاعات فراهم می‌ کند.
WiFi در مادربوردهای سری X99 گیگابایت از نوع Dual Band و با استاندارد IEEE 802.11ac است. این ماژول توسط یکی از دو درگاه M.2 به مادربورد متصل شده و آنتن آن نیز از طریق پنل پشتی مادربورد قابل نصب است.
با نصب آنتن مربوطه که در جعبه مادربورد قرار داده شده است، می‌ توان از WiFi و مزایای آن استفاده کرد. بدین شکل با استفاده از اتصالات بی‌ سیم WiFi و بلوتوث، میز کامپیوتر و محیط کار شما نیز از وجود کابل‌ های اضافه پاک خواهد شد تا مزاحمتی برای ادامه کارتان ایجاد نکندو فضا زیباتر باشد.

قابل ذکراست که در حال حاضر مادربوردهای گیگابایت در مدل های X99-Gaming G1 WiFi ،X99-Gaming 7 WiFi ،X99-UD7 WiFi ،X99-UD5 WiFi با ویژگی‌های انحصاری گیگابایت، در فروشگاه‌های کامپیوتری سراسر کشور با گارانتی آواژنگ ( یک سال تعویض در زمان سه ساله گارانتی تعمیر و پشتیبانی ) عرضه می‌ شود.
نویسنده: سیامک احدی

زومیت

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com