logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت سامسونگ اقدام به رونمایی از ساوند بارهایی کرده که به شکل خاص برای تلویزیون‌های انحنادار قابل استفاده می باشد. علاوه بر این در کنار آن یک اسپیکر رده پایین از سری M با نام M3 نیز توسط این کمپانی به بازار معرفی شده است.
فرض کنیم شما یک تلویزیون انحنادار را با قیمتی بلا خریداری کرده‌اید، ولی مشکل اینجاست که ساوندبار مسطح و قدیمی شما چندان تناسبی با این تلویزیون گران‌ قیمت ندارد.
این در حالی ست که شاید عده ای با همان ساوند بار قدیمی خود ترجیع دهندد و شرایط جیب خود را برای یک مدل بهتر و متناسب تر آماده نبینند، اما عده ای نیز که از  وسواس بسیاری برای وسایل خانه خود برخوردارند، ترجیح می‌ دهند که مدلی به روز تر و شکیل تر را خریداری کنند.
کمپانی سامسونگ برای این افراد  یک محصول ویژه آماده طراحی نموده است. این شرکت از ساوند بار انحنادار خود رونمایی کرده که برای تلویزیون‌های با همین مدل و شکل و برای مدل‌های 55 و 65 اینچی انحنادار طراحی شده است. این ساوند بار به یک روکش آلومینیومی ملبس شده و علاوه بر ظاهر زیبای آن، قول کیفیت بهتر صدا هماهنگ با کانال‌های 8.1 نیز از سوی سامسونگ داده شده است.
در اطلاعیه سامسونگ از زمان ارائه و قیمت این محصول یاد نشده، اما قطعا از قیمت متوسط محصولات مشابه بالاتر خواهد بود.
در کنار این محصول، سامسونگ همچنین مدل پایین رده ای را به سری اسپیکرهای Wireless Audio Multiroom خود اضافه کرده است. این محصول M3 نام‌ گذاری شده و بدون شک مانند مدل‌های M5 و M7 این شرکت صدای رسا و با کیفیتی تولید نخواهد کرد اما برای افرادی که نیاز بالایی برای چنین مصارفی ندارند، بسیار مناسب به نظر می‌رسد.
پشتیبانی از Spotify Connect نیز برای این آیدیو سیستم پیش‌بینی شده که می‌توانید موسیقی‌های مورد علاقه خود را به شکل همزمان در میان چندین اسپیکر سری M متصل به هم پخش کنید.


دیجی کالا

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com