logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

سامسونگ ازتلویزیون 105 اینچی در برلین رونمایی کرده که با قابلیت انعطاف‌ پذیری خود می‌تواند در دو حالت انحنادار و مسطح تصاویر را به مایش بگذارد.
شرکت سامسونگ علاوه بر تبلت و اسمارت فون محصولات دیگری را نیز به IFA 2014 آورده است. این شرکت از تلویزیونی بزرگ با قابلیت خمش (انعطاف پذیر) در برلین رونمایی کرد که قبلا در اوایل سال نمونه ای اولیه از آن را دیده بودیم.
این تلویزیون 105 اینچی UHD دارای کیفیت تصویر 21:9 می‌باشد و بنا به گفته کمپانی سازنده قادر است به دو حالت مسطح و انحنادار تبدیل شود! سامسونگ برای بار اول در نمایشگاه CES بود که نمونه اولیه از تلویزیون 85 اینچی انعطاف‌ پذیرش را رونمایی کرد. این شرکت سپس در اوایل تابستان فروش مدلی 78 اینچی از آن را در کره جنوبی آغاز کرد.
این مدل دربرلین برای بازارهای اروپا (و در آینده شاید آمریکا و دیگر مناطقی از آسیا) آماده شده، ولی  قیمت و زمان فروش آن در حال حاضر نامشخص است.
رقیب این شرکت یعنی ال‌ جی نیز در گذشته وارد میدان رقابت صفحه نمایش‌های خم شدنی شد و سامسونگ نیز بالطبع تمام تلاش خود را برای عقب نیفتادن از رقیب به کار می‌ گیرد.
با اینکه قیمت این تلویزیون نامعین می باشد، ولی اگر قیمت محصول قدیمی و تا حدی مشابه آن را در نظر داشته باشیم، ممکن است به فکر خرید چنین تلویزیونی به تخیلات اکثریت مشتریان بازار سرایت نکند؛ قیمت محصول 105 اینچی انحنادار 4K سامسونگ 120 هزار دلار بود که پیش‌ بینی شده قیمت این مدل حتی اندکی بالاتر نیز باشد!

دیجی کالاستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com