logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

پاناسونیک قصد دارد سال 2015 با حضوری پررنگ در بازار تلویزیون ظاهر شود و برای این اتفاق با معرفی سه مدل تازه 4K شروع کرده است.
نزدیک به یک قرن تجربه ای که پاناسونیک در تولید لوازم الکترونیکی دارد این تولید کننده آسیایی تبار را تبدیل به یکی از پر تجربه ترین تولید کنندگان تلویزیون کرده است.کمپانی پاناسونیک که قبل از این با تکرار تلویزیون‌ های پلاسمای خوش ساخت خود توانست پشت سرهم دست به خلق قاب‌هایی با بهترین عرصه نمایش رنگ سیاه بزند، این بار اقدام به معرفی سه نمونه از تلویزیون‌های 4K خود کرده است.
به نظر می‌رسد تلویزیون‌های تازه وارد پاناسونیک قابلیت رقابت با رقبای قدرتمندی برای محصولات فعلی باشند.این محصولات با نام AX700 از سری تلویزیون‌های ویرا VIERA شناخته می‌شوند.
 تلویزیون های مذکور در سه اندازه 40، 48 و 55 اینچی تولید می‌شوند و امکاناتی بسیار تازه دارند که از مهم‌ ترین آن‌ها می‌توان به HDMI 2.0 اشاره کرد. پهنای باند گسترده آن ها از HDMI به این معنا است که شما به سادگی می‌توانید با اضافه کردن یک تیونر 4K و یا پخش کننده ای از این نوع به تماشای نسل تازه تصویر بنشینید.
این سه تلویزیون ژاپنی که فروش آن‌ها از 17 ماه اکتبر در ژاپن شروع خواهد شد عرصه تازه ای برای تصویر به سبک پاناسونیک خواهند بود و به وسیله موتور پردازش تصویر انحصاری  4K Fine Remaster قادر است تا کیفیت تصاویر را تا سطح 4K ارتقاء دهد.
دیجی کالا

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com