logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

نمایشگرهای چند تکه گوگل اکس

گوگل و به شکل دقیق تر بخش ایکس این شرکت در حال کار بر روی پروژه جدیدی است که هدفش ساخت صفحه نمایش‌های بسیار بزرگ چند تکه می‌ باشد.
به گفته وال استریت ژورنال، گوگل در حال تولید صفحه نمایش جدیدی است که می تواند با اتصال به دیگر صفحه نمایش‌ها، نمایشگرهایی با ابعاد بزرگ‌ تری را بوجود آورد. این پروژه جزئی از پروژه‌های لابراتوار رازآلود گوگل اکس محسوب می شود که بر روی پروژه‌های بزرگی از جمله خودروهای بدون راننده فعالیت می‌کند.
این پروژه اگرچه مانند دیگر پروژه‌های گوگل چندان جاه‌ طلبانه به نظر نمی‌ رسد، با این حال قضاوت در مورد آن به دلیل ابهام در جنبه‌های مختلف این پروژه و نوع عملکرد آن فعلا دشوار است.
وال استریت تولید چنین صفحه نمایش‌هایی را برای تولید نمایشگرهای تلویزیونی بسیار بزرگ تحلیل کرده و از تولید بدون حاشیه این صفحه نمایش‌های تکه‌ تکه گرش کرده است؛ این اتفاق بدین معنی خواهد بود که تصاویر پخش شده کاملا بدون درز و یکپارچه خواهد بود. این صفحه نمایش‌ها همچنین می‌توانند در اشکال مختلف باشند.
پروژه مشابه ماژولاری که گوگل در حال کار بر روی آن است، پروژه Ara است، بنابراین ممکن است پروژه گوگل اکس ارتباطاتی با Ara نیز در آینده پیدا کند.
مری لو جپسن، مؤسس و رییس شرکت One Laptop Per Child مسئولیت این تکنولوژی را بر عهده گرفته و با توجه به اینکه گوگل اکس در پشت این قضیه قرار دارد، بعید به نظر می‌ رسد نشانی از این پروژه در آینده ای نزدیک ببینیم
دیجی کالا

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com