logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

کمپانی ال‌ جی اقدام به معرفی تعدادی از مانیتورهای التراواید و 4K در نمایشگاه CES 2015 کرده است.
این کمپانی همیشه سعی داشته که در نمایشگاه‌های CES، یک قدم جلوتر از رقیبانش باشد. امسال نیز تفاوتی با دوره‌های قبل ندارد و ال‌ جی با دستی پر به استقبال بزرگترین نمایشگاه کالای دیجیتال دنیا خواهد رفت.
ال‌ جی امروز از مانیتور جدید التراواید با وضوح تصویر 21:9 خود رونمایی نموده که به تکنولوژی جدید ای ام‌ دی به نام FreeSync تجهیز شده است. این تکنولوژی این امکان را  به مانیتورمی‌ دهد که با تناسب هرچه بیشتر با کارت گرافیک از مشکلات تصویری در حین بازی‌های سنگین مانند عدم حرکت نرم تصاویر و یا کاهش فریم ریت بکاهد.
گفته می شود که این برای بار اول است که این ویژگی در یک مانیتورالتراواید استفاده شده است.
مدل 34UM67 دارای قابلیتی به نام Black Stabilizer است تا نقاط سیاه موجود در تصویر را روشن‌ تر کند و تکنولوژی Dynamic Active نیزمی‌ تواند میزان لگ را به حداقل برساند. البته برای استفاده از این مانیتورها باید توجه داشت که بازی شما با نسبت تصویر 21:9 متناسب خواهد بود یا خیر.
اما برای کسانی که مدل‌ های گیمینگ را دوست ندارند، شرکت ال‌ جی گزینه‌ های دیگری ازاین مانیتورها را نیز ارایه کرده است. ال‌ جی دو مدل صفحه نمایش 21:9 انحنادار با اندازه 34 اینچ را نیز برای CES امسال آماده کرده است. مدل 34UC97 به یک رزولوشن 3440x1440 پیکسل و زاویه دید 178 درجه تجهیز شده و طراحان، گرافیست‌ ها و عکاسان قطعا از موهبت چنین محصولی بهره خواهند برد.
مدل سومی با شماره سریال 34UC87M نیز تولید شده که به نظر کاربردی عمومی دارد و برای شغل‌های بیزینسی آماده شده است.
ال‌ جی همچنین یک مدل 31 اینچی با شماره سریال 31MU97 نیز طراحی کرده که آن را Digital Cinema 4K نامیده می شود و بر خلاف مانیتورهای معمول 4K با رزولوشن 3840x2160 پیکسل، این مانیتور دارای رزولوشن 4096x2160 پیکسل می‌باشد. این مانیتور نسبت تصویر 21:9 را ندارد، اما به گفته کمپانی ال‌ جی دارای وضوح بسیار بالای تصویری است.
هنوز جزئیاتی از قیمت و زمان ارائه هیچ کدام از این محصولات از طرف ال جی منتشر نشده است.
دیجی کالا

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com