logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

طبق وعده  قبلی ال‌ جی  ، این کمپانی از جدید ترین تلویزیون‌های OLED خود در CES 2015 رونمایی کرد. شرکت ال‌ جی با اقدام به سرمایه گذاری  بیشتر روی قسمت تحقیق و توسعه خود، قیمت این تلویزیون‌ها را در سال‌های بعد کاهش می دهد.
در حالی که طرفداران دنیای تکنولوژی در حال گفتگو و بحث و تبادل نظر در مورد تلویزیون‌های کوانتوم دات هستند، ال‌ جی هنوز نمی‌ تواند از تلویزیون‌های OLED خود فاصله بگیرد.
علیرغم کیفیت بسیار بالای این تلویزیون‌ها، ثابت شده که قیمت آن‌ها در زمانی نزدیک کاهش نخواهد یافت. ال‌ جی اعلام کرده که این تکنولوژی را تا رقابتی کردن قیمت آن پیش خواهد برد. اتفاقی که امروز در CES افتاد و ال‌ جی، یکی از بزرگ‌ ترین تولید کنندگان تلویزیون دنیا هفت مدل جدید از این تلویزیون‌ها را رونمایی کرد.
ال‌ جی امروز در CES از مدل‌های مختلف این تلویزیون‌ها و برای استفاده‌های گوناگون پرده برداری کرد. یک مدل 55 اینچی مسطح با پایه ای "شناور" که سال قبل نیز برنده CES شد، یک مدل 65 اینچی انحنادار و یک مدل بسیار بزرگ 77اینچی 4K OLED با صفحه نمایش انعطاف پذیر.علاوه بر این موارد، نسخه های انحنادار از مدل‌های 55 اینچ و 77 اینچ نیز تولید شده و دو مدل مسطح 65اینچی توسط ال‌ جی معرفی شده است. گوناگونی این مدل‌ها نشانگر این است که نیاز شما قطعاً در یکی از این گزینه‌ها قرار خواهد داشت.
دوباره مجبوریم به قیمت بسیار بالای مدل‌های جدید اشاره داشته باشیم. گران قیمت‌ ترین این مدل‌ها تلویزیون 4K OLED است که سال گذشته در کشورکره جنوبی با قیمت 12 هزار دلار به بازار معرفی شد و قیمت این مدل تا 3500 دلار خواهد رسید؛ مدلی که امروزه در بازار ایران نیز با قیمتی بسیار بالا به فروش می‌رسد.
در کنار تکنولوژی‌های پیشرفته این تلویزیون‌ها، ال‌ جی از نسخه دوم سیستم عامل به نام webOS نیز پرده برداری کرد که با همکاری کمپانی‌هایی چون GoPro، دایرکت تی‌ وی و دیگر کمپانی‌ها، محتوای اختصاصی به تلویزیون‌های ال‌ جی می‌آورد.
اگرچه ال‌ جی بر روی تکنولوژی OLED شرط‌های بزرگی بسته است، دیگر کمپانی‌ها تمایلی به استفاده از آن ندارند. یکی از مدیران سامسونگ سال گذشته گفته بود که این تکنولوژی برای همه گیری در بازار آماده نیست و سونی نیز بسیار قبل تر از آن این تکنولوژی گران‌ قیمت را کنار گذاشته بود و بر روی تلویزیون‌های LCD خود تمرکز کرده بود.
تلویزیون‌های OLED ال‌ جی علاوه بر زیبایی ،باریک‌ اند و هر کسی را محو زیبایی خود می‌کنند، اما طرفداران این تکنولوژی باید برای پایین آمدن قیمت آن مدتی صبر کنند.

دیجی کالا

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com