logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

کمپانی اچ‌ پی با معرفی چند مانیتور جدید 4K، 5K و انحنادار را به نمایشگاه CES آمد.
این روزها رزولوشن‌های بالا در حال تبدیل به یک استاندارد متداول بین صفحه نمایش‌هاست و به همین دلیل کمپانی اچ‌ پی به دنبال چنین استاندارد جدیدی، تعدادی صفحه نمایش با رزولوشن بسیار بالا را ارائه کرده است.
این کمپانی اقدام به رونمایی ازصفحه نمایش‌های جدید 4K و 5K کرده است. همچنین مدل دیگر انحنادار التراوایدی نیز توسط این کمپانی معرفی شده که دارای رزولوشن بسیار بالایی برخورداراست. بیشتر این مانیتورها با قیمت زیر 1000 دلار به فروش خواهند رسید.
دو مدل 4K جدید اچ‌ پی در اندازه های متفاوت، اما در رزولوشن یکسان هستند. مدل‌های Z24s و Z27s با اندازه‌های 23.8 و 27 اینچ به نسبت تصویر 16:9 و رزولوشن‌های 4K مجهز هستند.هر دو مدل شامل چهار یو اس بی 3.0 و پورت‌های HDMI، مینی دیسپلی پورت و دیگر درگاه‌های مورد نیاز هستند. مدل Z24s با قیمت 549 دلار از ماه آوریل و مدل Z27s نیز با قیمت 749 دلار از همین ماه به فروش خواهند رسید.
همچنین اچ‌ پی اولین صفحه نمایش 5K خود را نیز به CES آورده است. این مدل با نام Z27q دارای اندازه ای 27 اینچی (هم اندازه با آی‌ مک 5K اپل) و دارای نسبت تصویر 21:9 می‌باشد که تراکم پیکسلی 218 پیکسل در هر اینچ را حاصل می‌کند.این مدل نیز دارای چهار یو اس بی 3.0 است و از ماه مارس و با قیمت 1299 دلار فروش خود را آغاز می‌کند.
شرکت اچ‌ پی با صفحه نمایش‌های انحنا دار بیگانه نیست، اما Envy 34c جزء اولین تولیدات اچ‌ پی است. این مانیتور 34 اینچی رزولوشنی 3440x1440 پیکسل و نسبت تصویر 21:9 دارد و اچ‌ پی می‌گوید که آن را به گونه ای طراحی کرده که انعکاس را در آن کاهش و به مشاهده بهتر تصاویر عریض آن کمک کند.مدل کوچک‌ تری از آن نیز با اندازه 27 اینچ با قیمت 399 دلارعرضه خواهد شد.
این مانیتورها شاید برای بازی‌ مناسب باشند، اما به نظر نسبت‌های تصویر بسیار عریض آن‌ها تناسب بیشتری با کارهای معمول خانگی، بیزینسی و گرافیکی دارد.

دیجی کالا

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com