logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

تلویزیون H7790 سامسونگ یک ریموت کنترل جدید دارد، تلویزیونی با دستگاه کنترل از راه دورلمسی، با قابلیت اجرای فرامین صوتی به زبان فارسی! مهم‌ ترین حسن این تلویزیون وجود کنترل جدیدی است که کار با تلویزیون را بسیار ساده‌ تر می‌کند. کافی است به تلویزیون دستور صوتی دهید تا صدا را کم و زیاد یا کانال را تعویض کند. در این مقاله با هم نگاهی گذرا به امکانات و ویژگی‌های تلویزیون جدید سامسونگ می اندازیم.

کنترل و کیفیت تصویر
در داخل جعبه تلویزیون، دو دستگاه کنترل از راه دور دیده می شود. یک کنترل دستی سیاه رنگ که برای اکثر کاربران آشنا است و دیگری یک دستگاه کنترل لمسی هوشمند که به حسگرهای بسیار دقیق صدای فارسی و حرکتی مجهز است. این کنترل لمسی می‌‌تواند نقش یک ماوس بی‌سیم را هم فراهم کند.

تلویزیون H7790 تصاویر باکیفیتی را نمایش می دهد و دلیل این موضوع نیز کنتراست بالای آن است؛ این مدل یکی از عمیق‏ ترین رنگ‌های سیاه موجود در بازار ارائه می‌دهد. برای این تلویزیون نسبت کنتراست 3000:1 تخمین زده می‌شود.سیستم میکروی کاهنده نور نیز بدون این که بیش از حد بر جزئیات قسمت‏‌های تاریک تصویر تاکید داشته باشد، رنگ‌‏های سیاه را عمیق‌ تر نمایش می‌دهد. به این ترتیب مدل H7790 دارای دقت مناسبی در نمایش رنگ است.
تصاویر سه‌ بعدی سامسونگ

در داخل جعبه تلویزیون دوعدد عینک سه بعدی پویا اکتیو قرار دارد که بسیار سبک هستند و رنگ شیشه‏‌ آن ها طبیعی است. در نتیجه به نمود طبیعی رنگ در حالت Movie آسیب وارد نمی کند. برخی کاربران ممکن است با لرزشی که به طور تفکیک‌ ‏ناپذیر در سیستم‌‏های پویا وجود دارد به مشکل بخورند ، ولی در این تلویزیون چنین مشکلی مشاهده نمی‌شود.
طراحی باریک

قاب صفحه نمایش H7790 بسیار باریک و تنها پنج میلی ‏متر است، که به تلویزیون حالت معلق بودن در هوا را می‌‏دهد. حاشیه نقره‎ای که این قاب را در شامل می شود ، حالتی منحصر به فرد به آن می دهد. ضخامت این تلویزیون در پهن‏‌ ترین قسمت، به 33.2 میلی‏ متر می‌‏رسد و در نتیجه انتخاب عالی برای نصب روی دیوار است.

مدل H7790 تمامی امکانات اتصال لازم برای یک تلویزیون 1080 پیکسلی را دارد؛ این مدل، دارای چهار پورت HDMI (دو تا در اطراف، دو تا در پشت)، سه ورودی USB و LAN با سیم و بدون سیم، سیستم چندرسانه‌ای دیجیتال، یک سیم اتصال گوشی و اتصالات ویدئویی مختص SCASRT ،COMPONENT و COMPOSITE است.
یکی از پورت‌های HDMI قابلیت ARC دارد، که برای کیت صدای متصل قابل استفاده است و پورت دیگر ازMHL پشتیبانی می‌کند، که امکان ارسال ویدئوهای HD را از تلفن‏ هوشمند یا تبلت با تجهیزات مشابه، به تلویزیون فراهم می‌کند.

نویسنده: سیامک احدی
زومیت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com