ایزایران لپ تاپ

با اعطای مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطای مدرک انستیتو انفورماتیک فنی کار

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

ممکن است کسی بگوید اینترنت مسئول مسائل غیر اخلاقی و هرزگی جوامع بشری نیست. ممکنست این حقیقت نومید کننده باشد که اینترنت این جوامع را همانگونه نشان می دهد، که هستند. اما دلایلی در دست است که نشان می دهد اینترنت تنها بازتاب ارزش های اجتماعی نیست، بلکه در شکل دادن به آنها نقش دارد. مثلا کارهای خلاف در اینترنت فاش نمی شود و عواقبی ندارد. بنابراین بسیاری از افراد از این طریق کارهای خلافی انجام می دهند، که اگر اینترنت نبود هرگز به آنها مبادرت نمی کردند. به سادگی می توان گفت به میزانی که بد بودن آسان تر می شود، ما بدترین می شویم.
همه می دانیم که هکرها و افراد مشابه چگونه در عرصه اینترنت ترکتازی می کنند. آنها با پیدا کردن رمزهای ورود، به تمامی اطلاعات محرمانه مردم دستری دارند. اما جالب تر این است که جامعه نه تنها چنین خلاف هایی را پذیرفته، بلکه انتظار آنها را هم دارد.
پژوهش های سال ٢٠٠۵ (١٣۸٤) "موسسۀ مصرف کنندگان" نشانگر آنست که آمریکایی ها در خلال دو سال منتهی به این تحقیقات، در تقلبات گوناگون اینترنتی بیش از ۸ میلیارد دلار از دست داده اند. بر اساس این پژوهش همه ساله از هر ٣ استفاده کننده از اینترنت، یک نفرشان به نوعی قربانی این گونه تقلب ها و کلاهبرداری ها می شوند. به طوری که از سال ٢٠٠٤ تا ٢٠٠۵ (١٣۸٣ تا ١٣۸٤)، تنها میزان کلاهبرداری های نامه های الکترونیکی (ای میل) سر به ٦٣ میلیون دلار زد.
"دیوید وال" رئیس دانشکده حقوق دانشگاه لیدز انگلستان در کتاب خود زیرعنوان "جنایات اینترنتی"، معتقدست که اینترنت در به کار گرفتن مغز جوانان و استفاده از آنان در کارهای خشونت آمیز یا جنسی، ابزاری بسیار موثر بوده است.
"فکر می کردیم فضاي مجازي سبب ارتباط خواهد شد، اما در عمل وسیله انزوای شدید گردید. آن انتظار که به محض برقراری این ارتباط، انسان به آرامش خواهد رسید، هرگز به وقوع نپیوست و معلوم شد برای مشکلات اجتماعی راه حل سریع فناوری وجود ندارد. "
"کلیفورد استول" کارشناس مشهور سیستم های کامپیوتری
قربانی کردن جنسی کودکان نیز، همچنان در اینترنت ادامه دارد. سال گذشته "مرکز تحقیقات جنایت علیه کودکان" دانشگاه نوهمشایر، نتایج یک نظر سنجی را منتشر کرد. این نظر سنجی نشان می داد ١٣ درصد بچه های ١٠ تا ١۷ ساله که از اینترنت استفاده می کنند، در سال ٢٠٠۵ (١٣۸٤) نامه های الکترونیکی ناخواسته دریافت کردند. نامه هایی که آنها را به امور جنسی تشویق می کردند.
با این حال والدین کودکان در محافظت از فرزندان خود بسیار کند عمل کرده اند. چرا که پژوهش "مرکز کودکان گمشده و مورد بهره کشی" مستقر در الکساندریای ایالت واشنگتن، نشان می دهد که تنها یک سوم خانواده ها برای محدود کردن دامنه عملیات کودکان خود در اینترنت، از نرم افزارهای فیلتر کننده استفاده می کنند.
"کلرک سمپسون" بنیانگزار "نت اسپیس" که از نخستین تارنماها بود، یک بار گفت که اینترنت همه چیز و همه کس را عوض خواهد کرد. این اتفاق پیش آمده است، اما تغییر همیشه به مفهوم پیشرفت نیست. چرا که برای هر ساده کردن، تسریع و تکثیر، دست کم به همان میزان نیز نابود کرده است. این در حالی است که آگاهان از پیش هشدار داده بودند.
مثلا "کلیفورد استول" کارشناس مشهور سیستم های کامپیوتری، در سال ١٩٩۵ در کتاب خود "روغن مار سلیکونی" نوشت که تصوری که مردم از ایده ال بودن اینترنت داشتند، به سرخوردگی منجر خواهد شد. او آن زمان چیزی را تشخیص داد که بعدا برای ما بدیهی شد. چرا که آنچه فکر می کردیم سبب ارتباط خواهد شد، در عمل وسیله انزوای شدید گردید. به گفته استول آن انتظار که به محض برقراری این ارتباط انسان به آرامش خواهد رسید، هرگز به وقوع نپیوست و معلوم شد برای مشکلات اجتماعی راه حل سریع فناوری وجود ندارد.

منبع : www.dlproje.com

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

captcha

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار