logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

اگرشایعاتی که به در این روزها شنیده می شوند، واقعیت داشته باشند، در CES 2015 رویای علاقه‌ مندان به تلویزیون به واقعیت تبدیل خواهد شد. به نظر می‌رسد دو کمپانی ال‌ جی و سونی تصمیم دارند تا با سورپرایزهایی در حوزه تلویزیون در CES شرکت کنند.
طبق اخباری که به تازگی منتشر شده است، دو شرکت ال‌ جی و سونی تلویزیون‌های جدید 8K و کوانتوم دات را در CES 2015 معرفی خواهند کرد. ممکن است این خبر خوبی برای کسانی باشد که دیگر تمایل به خرید تلویزیون‌های 4K ندارند و به دنبال ایجاد تنوع در سالن پذیرایی خانه خود هستند! البته تعداد این افراد کم است با این حال ورود تلویزیون‌های 8K احتمالا موجب مقرون به صرفه شدن تلویزیون‌های 4K می‌شود.

همچنین گزارش‌ها حاکی از این است که ال‌ جی سری پنل‌های ال‌ سی‌ دی  Art Slim خود را در این نمایشگاه معرفی خواهد کرد. تلویزیون‌های 55 و 65 اینچی به ترتیب ضخامت 7.5 . 8.2 میلی‌ متر خواهند داشت که به این ترتیب مدل‌های جدید ال‌ جی در گروه باریک ترین تلویزیون‌های دنیا قرار می‌گیرند. همچنین این تلویزیون‌ها به ترتیب 10.4 و 16.2 کیلوگرم وزن خواهند داشت و به این ترتیب در حدود 25 درصد سبک‌ تر از تلویزیون‌های با همین اندازه نمایش‌ گر در بازار فعلی هستند.

به نظر می‌ رسد معرفی تلویزیونی با رزولوشن تصویر بالاتر و اندازه صفحه نمایش بزرگتر تبدیل به یک روال عادی در CES شده است. در واقع، تحلیلگران بازار معتقدند که امروزه 55 درصد از کل فروش تلویزیون‌ها، 40 اینچ یا بالاتر هستند؛ بنابراین اگر قصد خرید تلویزیون را دارید، توصیه می کنیم چند روز بیشتر صبر کنید تا برندهای معتبر، محصولات جدید خود را در جریان رویداد CES معرفی کنند.

نویسنده: محسن کریمی

زومیت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com