logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

سامسونگ در فروم ۲۰۱۵ از تلویزیون‌های جدید 4K خود با نام SUHD رونمایی کرد. این محصولات به سیستم عامل تایزن مجهز شده‌اند و در ساخت پنل آن‌ها از نیمه‌هادی‌ های نانو کریستال استفاده شده است تا کیفیت تصویر بسیار خوبی را به مشتریان ارمغان دهد. سال گذشته سامسونگ از نسل اول تلویزیون‌های UHD خود رونمایی کرد. اما برنامه‌ امسال کره‌ ای‌ ها چه خواهد بود ؟ SUHD. حرف S مخفف Superb به معنی بسیار خوب است. SUHD در واقع فناوری جدید سامسونگ برای ارتقاء و بهبود کیفیت تصویر است. از این فناوری در تمام تلویزیون‌های رده‌ بالای سامسونگ استفاده خواهد شد.
این تلویزیون‌ ها مجهز به سیستم عامل تایزن هستند و مدل‌های متنوعی از ۴۸ تا ۸۸ اینچ را شامل می‌شوند و در سه سری JS9500 ،JS9000 و JS8500 ارائه خواهند شد. نیمه‌ رساناهای نانوکریستال یکی از مواردی است که این مدل‌ها را از یکدیگر جدا می‌کند. استفاده از پنل‌های مجهز به این فناوری می‌تواند دقت نمایش رنگ‌ها را تا دو برابر بالا ببرد. شما می‌توانید با این فناوری دقت رنگ‌ها را حتی از آنچه فیلم‌ ساز مد نظر داشته بیشتر کنید.

به صورت خودکار یک سیستم پردازش ریمستر آنبورد، روشنایی تصویر را تحلیل می‌کند تا مصرف توان در هنگام تغییر روشنایی و کنتراست کاهش یابد. همچنین یک تلویزیون کوانتوم دات معرفی شده که  ۱۰۵ اینچ بوده و طراحی آن منحنی است. در واقع می‌توان این تلویزیون را ترکیبی از سایز بزرگ و خمیدگی دانست؛ دو ویژگی که کمپانی سامسونگ در سال گذشته به آنها توجه بسیاری داشت.

نویسنده: مسعود یوسف نژاد

زومیت

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com