logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

سامسونگ تامین کننده پردازنده‌های9 A برای اپل شد.

در گذشته شایعات زیادی پیرامون تامین کننده‌ پردازنده‌ های A9 برای کمپانی اپل به گوش می رسید. حالا به نظر می ‌رسد که سهم زیادی از ساخت پردازنده‌های A9 برای کمپانی اپل، به شرکت سامسونگ واگذار خواهد شد.
همچنین  شایعات بسیاری در راستای تامین کننده‌ این  پردازنده برای شرکت اپل منتشر شده بود. از جمله این شایعات می‌توان به واگذاری %50 تولید پردازنده مذکور به شرکت «سازنده چیپ‌های الکترونیکی تایوان» (TSMC) اشاره کرد. همچنین بر اساس انتشار شایعه ‌ای دیگر در همین حوضه ، این میزان به 30 درصد کاهش یافت. اما حالا بر اساس جدید ترین اخبار منتشر شده از کشور کره‌‌ جنوبی، ساخت حدود 75 درصد از پردازنده A9 به شرکت سامسونگ واگذار شده است.
بر اساس گزارش روزنامه کره‌ای Maeil Business، شرکت سامسونگ 75 درصد از پردازنده‌های A9 را در کارخانه خود واقع در ایالت تگزاس تولید خواهد کرد. در ادامه گزارش این روزنامه، اطلاعاتی درباره‌ نرخ سود آوری این تجارت برای شرکت کره‌ای و همچنین 25 درصد تولید باقی مانده داده نشده است. با این حال، به نظر می ‌رسد که شرکت TSMC همچنان در تولید پردازنده A9 برای اپل سهیم خواهد بود. می‌توان  علت این کار را مشارکت 100 درصدی شرکت اپل با TSMC در ساخت پردازنده‌های A8 و A8X بدانیم.
دیجی کالا

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com