ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

کمپانی کداک قصد دارد با ارائه لایسنس خود به یک کمپانی بریتانیایی، محصولات موبایل مخصوص عکاسی به بازار بفرستد.
این کمپانی اعلام کرد؛ دستگاه‌ های موبایلی که عکاسی و انتشار تصاویر را آسان‌ تر از گذشته خواهد کرد را به بازار می‌فرستد.
نخستین اسمارت فون اندرویدی با برند کداک در CES امسال رونمایی می‌شود و به دنبال آن دستگاه موبایل 4G، یک تبلت و یک دوربین/اسمارت‌ فون در نیمه دوم سال 2015 وارد بازار می‌شود.
سخت افزار این دستگاه‌ها را به دست  Bullit Group  ساخته خواهد شد که در حال حاضر اسمارت فون هایی فوق مقاوم برای شرکت  Caterpillar تولید می‌کند. این کمپانی بریتانیایی ادعا دارد که دستگاه‌های تولید شده به دست آن را با در نظر گرفتن ویژگی‌های اختصاصی و اصطلاحا DNA شرکایش تولید می‌ کند.
با توجه به گفته‌های کمپانی بولِت، تمرکز در تولید این اسمارت فون ها بیش از سخت افزار، بر روی نرم افزار خواهد بود. این کمپانی اطلاعاتی درمورد مگاپیکسل، سایز سنسور و ... در مورد دوربین این گوشی‌ها نداده است.
ارائه لایسنس از سوی کمپانی کداک، بخشی از تلاش‌های آن در راستای بازسازی دوباره خود پس از خروج از ورشکستگی سپتامبر گذشته است. این کمپانی از آن زمان بسیاری از بخش‌های خود را جدا و یا کاملا متوقف کرده و به جای آن بر روی پرینت‌ های تجاری تمرکز می‌کند.
نام کداک به خودی خود می‌تواند باعث جذب بسیاری از دوستداران عکاسی به سمت محصولات با برند این شرکت شود، اما علاوه بر نام باید بتواند کیفیت قابل قبولی را نیز در این مسیر ارائه دهد.       
دیجی کالا

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار