ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت سامسونگ که سال سختی را پشت سر میگذارد، در کشور خود متهم به استفاده از صفحه‌ نمایش‌های بازسازی شده در خط تولید اسمارت فون های جدید شده است.

اگر از مسئولین ارشد سامسونگ بخواهید که سال 2014 را در یک کلمه توصیف کنند، احتمال استفاده از کلمه "تلخ" بسیار زیاد است. این شرکت در سال جاری متحمل ضررها و دشواری‌های بسیاری در بازارهای اصلی از جمله چین شده و نتوانست چون دفعات قبل موفقیت فروش محصولاتش را تکرار کند.

به نقل از منابع خبرگزاری رویترز سه نفر از مدیران ارشد سامسونگ از جمله آقای دی ‌جی لی، مدیر بخش بازاریابی بین الملل به منظور کاهش سود شدید در سال جاری از این شرکت جدا می‌شوند.

آخرین گزارش مالی سامسونگ حاکی از آن است که این کمپانی بزرگ کره ای نسبت به سال گذشته با کاهشی 60 درصدی در میزان سود روبرو شده که عمده دلیل آن، فروش پایین در بخش اسمارت فون بوده است.

اما در کنار این مشکلات حالا نجواهای دیگری از این شرکت به گوش می رسد. یکی از کاربران اینترنتی که ادعا دارد کارمند سامسونگ است دست به انتشار تصاویر و ویدیوهایی زده و در آن‌ها سامسونگ را متهم به استفاده از صفحه‌ نمایش‌های بازسازی شده در اسمارت فون هایش کرده است.

انتشار این ادعاها و بحث‌های بسیاری که پس از آن در اینترنت به راه افتاد، سبب واکنش سامسونگ شده است. سامسونگ پس از نظرات گسترده در وبلاگ رسمی خود این خبر را رد کرده است.

شرکت سامسونگ اعلام کرد که صفحه ‌نمایش‌های بازسازی شده آمولد هیچ گاه در تولید گوشی‌های جدید استفاده نمی‌شود و تنها برای کاربران عضو برنامه گارانتی‌ و به قصد پایین آوردن قیمت تعمیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سامسونگ همچنین تأکید کرده که کارمند مذکور جزء پرسنل این کمپانی نیست و مکان نمایش داده شده در ویدیو نیز خط تولید سامسونگ نمی‌باشد. سامسونگ مهم‌ترین تأمین‌کننده صفحه ‌نمایش‌های آمولد در دنیاست و نه تنها در اسمارت فون بلکه در طیف وسیعی از تلویزیون‌ها، مانیتورها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دیجی کالا

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار