ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

 

به نظر کپی ‌کاری از سیاست‌های فروش شیائومی برای شرکت نوپای هواوی تاثیر گذار بوده و فروش گوشی‌های خط Honor از یک میلیون در سال قبل به 20 میلیون در سال 2014 رسیده است.

بنا بر گزارشی که توسط گروه خبری رویترز منتشر شد، فروش اسمارت فون های خط Honor هواوی از سال گذشته تاکنون از یک میلیون به تعداد بیست میلیون عدد رسیده است.

کمپانی هواوی مدتی است که به تقلید از شیائومی استراتژی فروش آنلاین و ارزان ‌قیمت خود را آغاز کرده است.

هواوی در سه ماهه سوم سال 2014 موفق به فروش 15.9 میلیون دستگاه موبایل شده در حالی سال گذشته، این فروش به 11.7 میلیون عدد می ‌رسید. در عین حال شیائومی نیز فروش سه ماهه سوم 2014 را از 3.6 میلیون سال قبل به 15.8 میلیون عدد رسانده است.

خط Honor ازماه دسامبر سال گذشته عنوان هواوی را در کنار خود ندارد و بازاریابی آن به شکل مستقل و با نام Honor انجام می‌شود. فروشگاه‌های بزرگ هندی چون فلیپ ‌کارت در هند و JD.com در چین گوشی‌های این برند را به فروش می ‌رسانند.

فروش آنلاین گوشی‌های هوشمند با داشتن قیمت پایین، اگرچه فروش خوبی را به ارمغان آورده، اما سود بسیار پایینی را نیز نصیب شرکت‌ها می‌کند. به عنوان مثال، شیائومی سود ناخالص 1.8 درصدی را برای سال قبل تجربه کرد، در حالی که سامسونگ در همین مدت سودی 18.7 درصدی را کسب کرده بود. رییس برند Honor هواوی جف لئو نیز می‌گوید: "خط Honor سودی به همراه ندارد، اما ضرر هم نمی ‌دهد."

هفته قبل شرکت چینی هواوی Honor 6 Plus را وارد بازار کرد. این گوشی که دارای دو دوبین 8 مگاپیکسلی در پشت خود دارد، به ادعای هواوی قادر است تصاویری با جزئیات و عمق بیشتر را به ثبت برساند.

مدل 5.5 اینچی این فبلت 5.5 اینچی 323 دلار قیمت ‌گذاری شده و مدل 4G LTE نیز با قیمت 403 دلار به فروش می‌رسد.

هواوی تنها کمپانی چینی نیست که از سیستم فروش شیائومی تقلید می‌کند. کمپانی لنوو که به تازگی موتورولا را نیز به زیرمجموعه خود اضافه کرد، خبر داده که تعدادی از گوشی های هوشمندش را تنها از طریق اینترنت به فروش می‌رساند.

دیجی کالا

 

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار