ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت سونی دوربین فول‌ فریم و بدون آینه‌ی پیشرفته خود یعنی A7 را با ایجاد تغییراتی بروز کرد که باعث پاسخگویی بهتر و لذت بردن از عکاسی می‌شود. درادامه با جزئیات بیشتری پیرامون دوربین A7II سونی، همراه زومیت باشید.

ازویژگی های مهم نسخه دوم از7A، وجود لرزش گیر تصویر پنج محوره است که اولین بار در دوربین OM-D E-M5 المپوس در سال 2012 مشاهد شد؛ با این حال، قبل از این در هیچ دوربین فول‌ فریمی استفاده نشده بود. در واقع، برای اولین ‌بار این ویژگی را در بدنه‌ ی دوربین بدون آینه‌ی شرکت سونی مشاهده خواهیم کرد؛ این بدان معنی است که قادر خواهید بود تصاویری با سرعت شاتر طولانی ‌تر(و درنتیجه روشن‌ تر) را در مکان هایی با نور کم‌ و بدون در نظر گرفتن نوع لنزی که استفاده می‌کنید، تهیه نمایید.

بهبود دیگری که دراین دوربین نسبت به اولین نسخه از این مدل انجام گرفته، در سیستم فوکوس خودکار آن است. کمپانی سونی ادعا می‌کند سیستم فوکوس جدید، 30 درصد سریع‌ تر بر روی سوژه‌ی مورد نظر فوکوس می‌کند که با توجه به ضعف7A در این ویژگی، اگر این گفته درست باشد، خبر خوبی برای کاربران خواهد بود. همچنین شرکت سونی با طراحی مجدد گریپ در A7II ، علاوه بر ایجاد راحتی بیشترهنگام به دست گرفتن، جابه‌جایی بین حالت‌های مختلف را نیز به حال و هوای DSLR های سنتی ‌تر، نزدیک کرده است. به نظر نمی‌رسد که این کمپانی در سایر ویژگی‌های اصلی این دوربین نظیر سنسور 24 مگاپیکسلی تغییری ایجاد کرده باشد؛ با این حال، ازهمین دو ویژگی نیز می‌توان به‌عنوان تغییراتی مهم برای ارائه‌ی یک بروزرسانی کارآمد از A7 یاد کرد؛ دوربینی از یک خانواده خاص که به تنهایی، سنسوری فول ‌فریم را در بدنه‌‌ای جمع‌وجور (کامپکت) و بدون آینه، ارائه می‌نماید.

شرکت سونی تا این لحظه دوربین A7II را فقط برای استفاده‌ی کاربران ژاپنی تولید کرده است. این دوربین از 5 ماه دسامبردر فروشگاه‌های کشورژاپن به فروش خواهد رسید. انتظار می‌رود A7II ، قیمتی حدود 1,600 دلارداشته باشد.

نویسنده : وحید دیانی

zoomit.ir

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار